1%
  • 0/10

هیدئو کوجیما به برخی شایعات بازی جدید کوجیما پروداکشنر مهر تایید زد

هیدئو کوجیما مثل همیشه اسرار آمیز و مبهم عمل کرد!

هیدئو کوجیما به برخی شایعات بازی جدید کوجیما پروداکشنر مهر تایید زد ۰ ۱۸ مهر ۱۴۰۱ اخبار بازی کپی لینک
شایعات بازی جدید کوجیما

هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) به تازگی طی پیامی رمز آلود به بازی جدید در دست توسعه خود اشاره کرد. طبق اخبار و شایعات بازی جدید کوجیما، دنباله بازی محبوب Death Stranding در دست توسعه است. خلاقیت کوجیما حتی در پیام‌های او نیز دیده می‌شود!

طرفداران سری بازی Metal Gear Solid، بازی Death Stranding و به طور کلی هیدئو کوجیما، طی سال‌های اخیر به پیام‌های اسرار آمیز این کارگردان دوست داشتنی عادت کرده‌اند و آن‌ها به تازگی در صفحه توییتر او، با پیام رمز آلودی دیگر روبه رو شدند. پیام جدید کوجیما به نحوی به تمام شایعات انتشار یافته مبنی بر در دست توسعه بودن دنباله Death Stranding مهر تایید می‌زند!

عنوان بعدی استودیو موجیما پروداکشنز (Kojima Productions) در کنار پروژه Overdose که با همکاری ایکس باکس در دست توسعه است، مدت زمان بسیار زیادی است که در صف اول شایعات قرار دارد. علاوه بر آن، کوجیما اعلام کرد که یک عنوان واقعیت مجازی در مراسم توکیو گیم شو (Tokyo Game Show) معرفی خواهد کرد. با وجود به تمام این اطلاعات، تنها محتوای رسمی دریافت شده توسط کاربران، سایه شخصیتی است که به شدت شبیه ال فنینگ (Elle Fanning) بازیگر آمریکایی است که به گمان بسیاری، شاهد او در نسخه بعدی Death Stranding خواهیم بود.

برخی دیگر از شایعات، خبر از در دست توسعه بودن بازی دیگری توسط کوجیما برای گوگل استادیا می‌دهد که به نظر لغو شده است. لغو شدن این بازی بسیاری را به این باور رساند که بازی بعدی کوجیما یک عنوان انحصاری برای پلی استیشن و به احتمال زیاد دنباله Death Stranding خواهد بود.

یکی از آخرین پیام‌های پست شده توسط کوجیما در حقیقت یک عکس بود. ما در این عکس شاهد سایه یک زن، به همراه نور فراوان در پس زمینه هستیم. در این عکس پیامی نیز گنجانده شده است. مضمون این پیام «The answer to ‘WHO’ at TGS will be in the next ‘WHERE”» به معنای «جواب (چه کسی) در توکیو گیم شو در (کجای) بعدی خواهد بود». پس از انتشار این پیام، حدس و گمان‌های بسیاری پیرامون بازی جدید کوجیما شکل گرفته و همانطور که اشاره شد کوجیما به شایعات انتشار یافته مهر تایید می‌زند. پیش‌تر نیز نورمن ریدس (Norman Reedus) شخصیت اصلی بازی Death Stranding اشاراتی به نسخه بعدی این بازی داشت که حضور ال فنینگ در این بازی را نیز تایید می‌کرد. باید اشاره داشت که کوجیما در پیام اسرار آمیز دیگری به HAL-9000 از فیلم 2001: A Space Odyssey نیز اشاره داشته است.

عکس انتشار یافته توسط کوجیما، به هیچ چیز به طور مستقیم اشاره ندارد، با این حال ما باور داریم که تاکید بر کلمات Where و Who به معنای انتشار اطلاعات رسمی قابل توجه در آینده نزدیک خواهد بود. از هر جهت که به این موضوعات بنگریم، کوجیما در حال لو دادن اطلاعات مهمی از پروژه پیش روی خود بوده و بدون شک این پروژه بسیار عظیم است.

با وجود اطلاعات بسیار کم و البته مبهم که جزئیات بسیاری را از ما کاربران پنهان کرده‌اند، ما می‌دانیم که پروژه بسیار بزرگی در دست توسعه است. در حال حاضر و با توجه به اطلاعات موجود، دنباله بازی Death Stranding منطقی‌ترین پاسخ ما برای بازی بعدی کوجیما است، اما نباید این واقعیت را انکار کرد که ممکن است ما شاهد پروژه‌ای کاملا جدید و بدون ارتباط با بازی Death Stranding باشیم، چون تمام اطلاعات ما محدود به یک سایه هستند. بسیاری از کاربران دیگر منتظر معرفی بازی برگرفته از P.T. هستند که البته بسیار دور از انتظار است. برخی دیگر باور دارند که اطلاعات اسرار آمیز انتشار یافته به پروژه Overdose اشاره دارند.

در پایان باید به این موضوع اشاره داشت که کوجیما طی روزهای اخیر حداقل دو عکس از ال فنینگ در توییتر خود به انتشار رسانده که حضور او در بازی بعدی کوجیما را تقریبا صد در صد می‌کند، با این حال ما هنوز نمی‌دانیم با چه بازی سر و کار داریم و تنها باید صبر کنیم. نظر شما درباره شایعات بازی جدید کوجیما چیست؟ فکر می‌کنید نسخه جدید دث استرندینگ در دست توسعه است؟ منتظر نظرات شما هستیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments