برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

همکاری هیدئو کوجیما با یکی از نویسندگان مانگاهای ترسناک

باز هم کوجیما و یک بازی ترسناک!

همکاری هیدئو کوجیما با یکی از نویسندگان مانگاهای ترسناک ۰ ۰۵ مرداد ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک
جونجی ایتو بازی ترسناک کوجیما

با توجه به گزارشی که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده، به نظر می‌رسد که هیدئو کوجیما با یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین نویسندگان مانگاهای ژاپنی، شروع به همکاری کرده است؛ همکاری‌ای که احتمالا به ساخت یک بازی ترسناک ختم خواهد شد.

جونجی ایتو که یکی از خبره‌ترین افراد فعال در حوزه‌ی مانگاهای ترسناک به شمار می‌رود، پیش از این‌ها ملاقات‌های زیادی با هیدئو کوجیما داشته است. بسیاری معتقد بودند که این دو نفر سعی در توسعه‌ی یک بازی ترسناک دارند اما شروع پروژه‌ی Death Stranding از سوی کوجیما پروداکشنز، به تمامی این شایعات، خاتمه داد.

با این حال، احتمال ساخت یک بازی ترسناک از سوی هیدئو کوجیما که بسیاری او را با لقب استاد خطاب می‌کنند، همواره وجود داشته است. اگر به خاطر داشته باشید در اوایل نسل هشتم، یعنی زمانی که هیدئو کوجیما با شرکت کونامی همکاری می‌کرد، ساخت نسخه‌ی جدید Silent Hill آغاز شد.

دموی قابل بازی این اثر تحت عنوان P.T در شبکه‌ی پلی‌استیشن قرار گرفت. این دمو بخشی از پروژه‌ی مشترک هیدئو کوجیما و گیلرمو دل‌تورو به شمار می‌رفت اما با جدایی کوجیما پروداکشنز از کونامی، رویای ساخت یک سایلنت هیل به دست این بازی‌ساز ژاپنی، دست نیافتنی شد.

شب گذشته جونجی ایتو در مراسم کامیک‌کان ۲۰۲۰ حضور پیدا کرد و یکی از خبرنگاران در مورد همکاری او با هیدئو کوجیما، سوالاتی را مطرح کرد. ایتو صراحتا وجود چنین همکاری‌ای را تکذیب کرد اما در ادامه گفت:

من فقط می‌دانم که قبلا چند باری با کارگردان هیدئو کوجیما در مورد ساخت بازی‌های ترسناک صحبت کرده بودیم، کاری که او انجام می‌دهد و به همین خاطر از من دعوت به همکاری کرد اما فعلا هیچ جزئیات وجود ندارد که بخواهم آن را در اختیار شما قرار دهم.

هر چند که تجربه‌ی یک Silent Hill ترسناک با دستپخت هیدئو کوجیما به امری محال تبدیل شد، اما حالا می‌توانیم امیدوار باشیم که بالاخره این بازی‌ساز مطرح ژاپنی اثری ترسناک و دلهره‌آور را برای طرفداران خود به بازار عرضه می‌کند.

هنوز کوجیما به این اخبار واکنشی نشان نداده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments