انیمه هارلی کویین و جوکر معرفی شد

انیمه Suicide Squad در ژانر ایسکای!


با یک تریلر هیجان‌انگیز در رویداد Anime Expo 2023 از انیمه هارلی کویین و جوکر رونمایی شد. این انیمه Suicide Squad Isekai که نام دارد، با همکاری شعبه ژاپن شرکت برادران وارنر (Warner Bros. Japan) و ویت استودیو (Wit Studio) ساخته شده است.

دی سی (DC) در سال‌های گذشته انیمه‌های جذاب و ماندگاری را به طرفداران ارائه داده است. در سال ۲۰۰۸ شرکت برادران وارنر با همکاری استودیوهای STUDIO4°C سازنده Berserk: Golden Age Arc، پروداکشن آی. جی (Production I.G) سازنده Psycho-Pass، بی ترین پروداکشن (Bee Train Production) سازنده Noir و .hack//Sign و مدهاوس (Madhouse) سازنده Death Note و فصل اول One-Punch Man انیمه Batman: Gotham Knight را تولید کرد که برداشتی منحصربه‌فرد و متفاوت را از شخصیت بتمن ارائه می‌داد.

در سال ۲۰۱۸ نیز شعبه ژاپن شرکت برادران وارنر با همکاری کازوکی ناکاشیما (Kazuki Nakashima)، خالق Kill la Kill انیمه Batman Ninja را تولید کرد و به نمایش گذاشت که بتمن را به ژاپن فئودال می‌برد. اکنون این طور که به نظر می‌رسد برادران وارنر قصد دارد انیمه‌های بیشتری را بر اساس شخصیت‌های کمیکی دی سی به طرفداران ارائه دهد.

شعبه ژاپن برادران وارنر با همکاری ویت استودیو اخیرا انیمه هارلی کویین و جوکر را با پخش یک تریلر معرفی کرده است. ویت استودیو بیشتر به خاطر ساخت سه فصل اول انیمه Attack on Titan، فصل اول Vinland Saga و انیمه Spy x Family شناخته می‌شود و در این مجموعه که Suicide Squad Isekai نام دارد، قرار است برداشتی متفاوت را از دو شخصیت هارلی کویین و جوکر نمایش دهد.

این انیمه در ژانر ایسکای است و برخی از معروف‌ترین استعدادهای این ژانر در ساخت آن مشارکت دارند. اری اوسادا (Eri Osada) کارگردانی این انیمه و تاپی ناگاتسوکی (Tappei Nagatsuki) نویسندگی Suicide Squad Isekai را بر عهده دارند.

از داستان این اثر اطلاعات چندانی در دسترس نیست و از انگیزه جوکر و هارلی کویین در این مجموعه اطلاعی نداریم. هنوز تاریخ انتشار انیمه Suicide Squad Isekai مشخص نشده، اما می‌توان انتظار داشت که حداکثر سال ۲۰۲۴ شاهد پخش آن باشیم.

4.1 22 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا