تریلر بازی Guardians of The Galaxy در رویداد PlayStation Showcase منتشر شد

همراه با شوخی‌های پیتر کویل

در رویداد آنلاین PlayStation Showcase جدیدترین تریلر بازی Guardians of The Galaxy بالاخره منتشر شد تا در آن شاهد شوخی‌های همیشگی استار لورد با تهدیدهای بزرگ و جدی باشیم!

بازی Guardians of The Galaxy مدتی پیش بود که بالاخره معرفی شد و دیدیم که پس از Marvel’s Avengers، ظاهرا هنوز هم بازی‌های با ابرقهرمانان مارولی منتشر می‌شود تا به جز تیم انتقام‌جویان اینبار شاهد حضور نگهبانان کهکشان و طعنه‌های استار لورد و جدیت راکت باشیم! اما هرقدر که بازی Avengers در به تصویر کشیدن آنچه که در دنیای سینمایی مارول می‌بینیم متفاوت بود، اینبار هم داستان در Guardians of The Galaxy هرگز شبیه به آنچه که در فیلم‌ها دیده بودیم نیست. اما حداقل می‌توانیم خوشحال باشیم که چهره‌های آشنا دوباره بازمی‌گردند و اینبار ما آن‌ها را در قالب یک بازی ویدیویی کنترل خواهیم کرد؛ یا بهتر است بگوییم هنگام عرضه فقط پیتر کویل جوان را هدایت می‌کنیم.

در تریلر تازه منتشر شده از بازی Guardians of The Galaxy نیز دیده می‌شود که ابرشرورهای این عنوان ویدیویی کدام افراد هستند. در اینجا ما شاهد حضور ارتش چیتاری هستیم که متعلق به ثانوس هستند. همچنین شخصیتی جدید به نام گرند یونیفایر هم وجود دارد که خبر از نابودی جهان و درصد پایین نجات آن می‌دهد. با این وجود، نگهبانان کهکشان در این داستان ظاهرا با رونان مواجه نخواهند شد و تهدیدهای نسبتا بزرگ‌تری را به جای یک کری تشنه قدرت تجربه خواهند کرد. البته لازم به ذکر است که هنوز اطلاعات کاملی درباره این عنوان در اختیار ما قرار ندارد و باید دید که چه ایستراگ‌ها یا اشاراتی به دیگر ابرقهرمانان و ابرشرورهای مارول در بازی خواهد شد.

بازی Guardians of The Galaxy در تاریخ ۲۶ اکتبر (۴ آبان) برای کنسول‌های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان، ایکس باکس سری ایکس – اس و پلتفرم رایانه شخصی عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا