#مهسا_امینی

تهیه‌کننده‌ی اجرایی Grey’s Anatomy به تیم تولید سریال Clarice پیوست

دنباله‌ی The Silence of the Lambs یک قدم دیگر به واقعیت نزدیک شد

تهیه‌کننده‌ی اجرایی Grey's Anatomy

الیزابت کلویتر تهیه‌کننده‌ی اجرایی Grey’s Anatomy به سریال Clarice اضافه شده و قرار است به عنوان شورانر در تیم تولید حضور داشته باشد.

اواخر اردیبهشت ماه بود که وب سایت TV Guide با انتشار یک گزارش مدعی شد شبکه‌ی CBS می‌خواهد دنباله‌ی The Silence of the Lambs را در قالب یک سریال بسازد. در پی موفقیت‌های این اثر دلهره‌آور و ترسناک، یونیورسال پیکچرز سه فیلم Red Dragon ،Hannibal و Hannibal Rising را تولید کرد که مورد اول یک دنباله و دو مورد آخر هم پیش در‌آمدی بر اتفاقات فیلم اصلی بودند. با این حال، داستان هیچ کدام حول محور کلاریس استرلینگ نمی‌چرخید. محصولی که CBS به دنبال ساختش است، Clarice نام داشته و این مامور اداره‌ی تحقیقات فدرال را در نقش اصلی خود دارد.

با توجه به گزارش اخیر وب سایت Deadline، الیزابت کلویتر (Elizabeth Klaviter) به عنوان شورانر Clarice انتخاب شده است. البته او تنها تهیه‌کننده‌ی اجرایی این سریال نیست و الکس کرتزمن (Alex Kurtzman) و جنی لومت (Jenny Lumet) هم وظیفه‌ی مشابهی را بر دوش می‌کشند. کلویتر از آن دسته افرادی است که تمام تمرکز خود را روی آثار تلویزیونی قرار داده و طی سال‌هایی که در این حوزه مشغول بوده، تنها به ساخت سریال پرداخته است. از محصولاتی که نام او در لیست دست‌اندرکارانشان دیده می‌شود می‌توان به Grey’s Anatomy و The Resident اشاره کرد.

جنی لومت و الکس کرتزمن شرایط نسبتا متفاوتی دارند. این دو، فعالیت خود را به حوزه‌ی تلویزیون محدود نکرده و در پرونده‌های کاری‌شان فیلم‌های سینمایی مختلفی از جمله Rachel Getting Married محصول سال ۲۰۰۸ و The Mummy محصول سال ۲۰۱۷ میلادی دیده می‌شود. اشاره‌ای به دیگر دست‌اندرکاران حاضر در سریال دنباله‌ی The Silence of the Lambs نشده است اما می‌دانیم ربکا بریدز (Rebecca Breeds) نقش کلاریس استرلینگ را جلوی دوربین ایفا می‌کند. از آثار قابل‌توجه این بازیگر و مدل استرالیایی می‌توان دو سریال The Originals و Pretty Little Liars را نام برد.

داستان Clarice شش ماه پس از اتفاقات The Silence of the Lambs جریان دارد. کلاریس استرلینگ به عنوان یک مامور اداره‌ی تحقیقات فدرال در واشنگتن مشغول به کار است و تمرکز اصلی او روی حل پرونده‌ها‌ی مرتبط با قتل‌های سریالی و آزار و اذیت‌های جنسی قرار دارد. در همین حین، ناگفته‌های زندگی خصوصی کلاریس به تصویر کشیده می‌شود تا مخاطبان بیشتر از قبل با این شخصیت آشنا شوند. در حال حاضر مشخص نیست که دکتر هانیبال هم در جریان داستان حضور دارد یا خیر.

پیش از اینکه دستور ساخت یک سریال از سوی شبکه یا سرویس استریم صادر شود، تیم سازنده معمولا یک قسمت آزمایشی می‌سازد. این قسمت پس از ضبط و پشت سر گذاشتن فاز پس‌تولید برای مدیران و مسئولان به نمایش درمی‌آید تا جنبه‌های مختلف آن را بررسی کرده و سپس درباره‌ی سرمایه‌گذاری یا عدم سرمایه‌گذاری در چنین محصولی تصمیم بگیرند. از آن‌جایی که بحران جهانی کرونا اجازه‌ی ساخت قسمت آزمایشی Clarice را نمی‌داد، مسئولان CBS مستقیما دستور ساخت فصل اول را صادر کردند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا