دو بازیگر جدید به سریال Grey’s Anatomy پیوستند

این دو بازیگر در اپیزود جدید سریال که دو هفته‌ی دیگر پخش می‌شوند حضور خواهند داشت

بازیگر جدید سریال Grey's Anatomy

شبکه‌ی ABC از پیوستن دو بازیگر جدید به سریال Grey’s Anatomy خبر داد. اولین حضور این دو شخصیت در اپیزود جدیدی خواهد بود که دو هفته‌ی دیگر پخش می‌شود.

سریال Grey’s Anatomy را اگر بخواهم به ساده‌ترین شکل ممکن توصیف کنم، نسخه‌ی آمریکایی سریال «پرستاران» می‌شود. مجموعه‌ای که روایت‌گر داستان اعضای یک بیمارستان است و ماجراهای آن‌ها را به تصویر می‌کشد. این سریال که پخش خود را از مارس سال ۲۰۰۵ میلادی آغاز کرده است، با پانزده سال سابقه یکی از سریال‌های محبوب تلویزیون آمریکا به حساب می‌آید که از شبکه‌ی ABC پخش می‌شود. در حال حاضر فصل شانزدهم این سریال در حال پخش است و سال آینده شاهد فصل هفدهم آن هم خواهیم بود.

 فصل شانزدهم با پخش اپیزود Love of My Life در تاریخ ۲۶ مارس ۲۰۲۰ (۶ فروردین ۱۳۹۹) به پایان خواهد رسید، اما در عین حال میزبان شخصیت‌های تازه‌ای در این سریال خواهد بود. با اعلام شبکه‌ی ABC دو بازیگر جدید در این اپیزود به سریال Grey’s Anatomy خواهند پیوست. این دو بازیگر Anthony Hill و Sherri Saum هستند که به ترتیب نقش شخصیت‌هایی را بازی خواهند کرد که دوستان زوج Teddy و Maggie هستند. آنتونی هیل که در سریال Watchmen بازی کرده است، نقش وینستون را خواهد داشت که در گذشته همکار مگی بوده و شری سام با سابقه‌ی ایفای نقش در سریال Locke & Key در قالب دوست گذشته‌ی تدی حاضر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا