#مهسا_امینی

ساخت سریال Green Arrow and The Canaries لغو شده است

این پروژه در مرحله‌ی پیش‌تولید قرار داشت

ساخت سریال Green Arrow and The Canaries

طبق گزارشی که وب سایت TVLine کار کرده، ساخت سریال Green Arrow and The Canaries از سوی شبکه‌ی The CW لغو شده است.

وقتی سازندگان نسبت به ساخت اسپین‌آف تردید دارند، پروتاگونیست‌های آن را در داستان سریال اصلی قرار می‌دهند تا واکنش‌های مخاطبان را بررسی کرده و سپس تصمیم نهایی را اتخاذ کنند؛ اتفاقی که در فصل پایانی سریال Arrow رخ داد. دست‌اندرکاران دنیای مشترک اروورس نسبت به ساخت سریالی با محوریت میا کوئین، داینا لائورل لنس و داینا دریک اطمینان نداشتند. از همین رو، یکی از قسمت‌های فصل هشتم سریال ارو را به آن سه اختصاص دادند. پس از دریافت بازخوردهای مثبت از سوی مخاطبان و ثبت رکوردی عالی در زمینه‌ی بازدید، مسئولان شبکه‌ی The CW، دی‌سی اینترتینمنت و بخش تلویزیون وارنر موافقت اولیه‌ی خود را با ساخت Green Arrow and The Canaries نشان دادند.

Green Arrow and The Canaries، تنها اسپین‌آف جدیدی نبود که بر اساس یکی از سریال‌های اروورس ساخته می‌شود. گرگ برلانتی و تاد هلبینگ (Todd Helbing) توانستند موافقت The CW، دی‌سی و وارنر را برای تولید Superman & Lois جلب کنند؛ اثری که رویکرد متفاوتی در مقایسه با دیگر اقتباس‌های سوپرمن خواهد داشت. روند ساخت این دو اثر بسیار خوب پیش می‌رفت تا اینکه بحران جهانی کرونا باعث تعطیلی سینماها و توقف پروژه‌ها‌ شد. به مرور زمان شرایط کشورهای جهان بهبود یافت و نرخ ابتلا به کووید-۱۹ کمتر شد. با رخ دادن چنین اتفاقی، جدیدترین اقتباس سریالی سوپرمن جلوی دوربین رفت اما خبری از محصول مشترک گرین ارو و قناری‌های سیاه نشد تا نگرانی‌هایی پیرامون سرنوشتش به وجود بیاید؛ نگرانی‌هایی که بی‌مورد نبوده‌اند.

وب سایت TVLine با انتشار یک گزارشی اختصاصی اعلام کرد ساخت سریال Green Arrow and The Canaries لغو شده است. حالا که اسپین‌آف جدید اروورس ساخته نمی‌شود، یک سوال بسیار مهم به وجود آمده است: آیا پاسخ سوال‌هایی که در جریان فصل هشتم Arrow به وجود آمد داده خواهد شد؟ نویسنده‌ی مطلب برای یافتن جواب این پرسش به سراغ مصاحبه‌های نسبتا قدیمی مارک گوگنهایم (Marc Guggenheim) یکی از خالقان اروورس رفت. او گفته بود در صورتی که Green Arrow and The Canaries نتواند موافقت نهایی مدیران را به دست بیاورد، احتمالا یک کمیک بوک منتشر می‌کنند تا سوالات مهمی که در ذهن مخاطبان شکل گرفته را پاسخ دهند. در حال حاضر مشخص نیست انتشار کمیک بوک‌ها رخ خواهد داد یا خیر.

نویسنده‌ی TVLine در بخش دیگری از مطلب اخیر خود نوشت ساخت پیش درآمد The 100 قطعی نشده و مدیران همچنان در حال بررسی هستند. با توجه به اطلاعاتی که قبلا منتشر شده بودند، داستان پیش درآمد ۹۷ سال قبل از این اتفاقات سریال اصلی جریان داشته و نابود شدن تمدن بشری به خاطر هولوکاست هسته‌ای را به نمایش می‌گذارد. در ضمن، تا به این لحظه حضور آیولا ایونز (Iola Evans)، ایدن بردلی (Adain Bradley) و لئو هاوارد (Leo Howard) در سریال قطعی شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا