اشاره God of War Ragnarok به حضور کریتوس در PlayStation All Stars

شوخی میمیر با کریتوس

کریتوس در PlayStation All-Stars

طبق گفته استودیوی سانت مونیکا، میمیر در طول روند داستانی God of War Ragnarok به حضور کریتوس در بازی PlayStation All Stars Battle Royale و مبارزه‌های او اشاره می‌کند.

بعد از مدت‌ها صبر و انتظار، در نهایت چند روز پیش بود که بازی جدید سری خدای جنگ تحت عنوان رگناروک راهی بازار شد؛ اثری که ماجراجویی کریتوس و آترئوس در دنیای اساطیر نورس را خاتمه می‌دهد. همان‌طور که انتظار می‌رفت، این عنوان حسابی مورد تحسین منتقدها قرار گرفت و در حال حاضر به عنوان پرافتخارترین بازی PS5 به شمار می‌رود. از طرفی، رگناروک موفق شده تا رکورد بزرگ‌ترین عرضه تاریخ مجموعه خدای جنگ را نیز به خود اختصاص دهد.

در همین حین که شماری از هواداران مشغول تجربه بازی هستند، به مرور اطلاعات جدید و جالبی از اتفاقات قبلی منتشر می‌شود. در واقع، مشابه بازی قبلی خدای جنگ، در این عنوان نیز میمیر (Mimir)، داستان‌های زیادی را برای کریتوس و آرتروس تعریف می‌کند. در خلال این صحبت‌ها، میمیر به طور غیرمستقیم به حضور کریتوس در بازی PlayStation All-Stars اشاره کرده و از مبارزه‌های او با افراد مختلف از سخن می‌گوید.

بخشی از دیالوگ بین میمیر و کریتوس در بازی خدای جنگ رگناروک به شرح زیر است:

میمر: از جایی شنیده بودم که تو در یک تورنمنت شرکت کرده بودی!

کریتوس: من در مسابقه‌های مختلفی شرکت کرده‌ام.

میمیر: بله، ولی داستان این مسابقه کمی تفاوت دارد. شنیدم که با هیولاها، ارازل‌ها، شاهزاده‌ها، کسانی که هرگز نمی‌میرند، آدم‌های ماشینی و غیره و حتی بزرگترین موسیقی‌دان تاریخ مبارزه کردی! این… این که حقیقت ندارد، درسته؟

کریتوس: نمی‌خوام درباره این موضوع صحبت کنم.

میمیر: هرطور که راحتی!

لازم به ذکر است که بازی مبارزه‌ای و چندنفره PlayStation All-Stars Battle Royale برای نخستین بار در سال ۲۰۱۲ میلادی توسط بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی برای کنسول پلی استیشن 3 و پلی استیشن ویتا منتشر شد. این عنوان شامل شخصیت‌های ماندگار و دوست‌داشتنی آثار انحصاری سونی نظیر کریتوس، نیتن دریک، رچت و کلنک، جک و دکستر می‌شود که می‌توانید با انتخاب هر یک از آن‌ها به مبارزه بپردازید.

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. نسخه استاندارد بازی برای نسل هشتم و نهم به ترتیب با قیمت ۶۰ و ۷۰ دلار قابل خریداری است. همچنین، نسخه دیجیتال دیلاکس بازی با قیمت ۸۰ دلار به فروش می‌رسد.

داستان بازی جدید خدای جنگ کمی بعد از اتفاقات نسخه قبلی جریان دارد. در واقع، طبق پیش‌بینی‌ها، فیمبول وینتر از راه رسیده و تمام ۹ قلمرو را تحت تاثیر خود قرار داده است. کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها سفر پرماجراجویی را به هر یک از قلمروها آغاز می‌کند و از طرفی، نیروهای آزگارد نیز برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند؛ جنگی که جهان را به کلی نابود می‌کند! در همین حین، مادر بالدر یعنی فریا نیز از طلسم خود فرار کرده و قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از کریتوس بگیرد.

ناگفته نماند که بازی گاد آو وار رگناروک در گروه بهترین بازی سال در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ حضور دارد و برای دریافت جایزه با سایر رقبای سرسخت نظیر الدن رینگ و هورایزن فوربیدن وست رقابت می‌کند. از طرفی، این عنوان با حضور در ۱۰ گروه مختلف، به عنوان پرافتخارترین بازی حاضر در مراسم نیز شناخته می‌شود.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اشاره بخش داستانی God of War Ragnarok به حضور کریتوس در بازی PlayStation All Stars Battle Royale چیست؟ شما در طول بازی به چه نکات دیگری پی برده‌اید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا