#مهسا_امینی

نام God of War در لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشال ماه ژوئن دیده شد

شروعی طوفانی!

نام God of War در لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشال ماه ژوئن دیده شد سینا نظافت ۰ ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ اخبار بازی
لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس

با توجه به اخبار منتشر شده به نظر می‌رسد که لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشال (PlayStation Plus Essential) ماه ژوئن شامل God of War، Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl باشد.

مدتی است که از معرفی نسل جدید سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس می‌گذرد و از این ماه به تدریج در سر تا سر جهان فعال می‌شود. سرویس جدید پلی استیشن دارای سه سطح است، سطح پایه که با نام پلی استیشن پلاس اسنشال به فروش می‌رسد و همان سرویس دوست داشتنی پلی استیشن پلاس گذشته است و شما با تهیه این اشتراک می‌توانید به صورت آنلاین با دوستان خود به بازی بپردازید، از فضای ذخیره سازی ابری پلی استیشن بهره مند شوید و علاوه بر این‌ها هر ماه حداقل دو بازی رایگان می‌توانید دریافت کنید. سطح بعدی این اشتراک پلی استیشن پلاس اکسترا (PlayStation Plus Extra) نام دارد که علاوه بر مزایا سطح قبل شما به لیستی بلند بالا از عناوین انحصاری و غیر انحصاری پلی استیشن دسترسی دارید. سطح آخر و گران قیمت ترین سطح سرویس‌های جدید کنسول محبوب سونی (Sony)، پلی استیشن پلاس پریمیوم (PlayStation Plus Premium) نام دارد، شما با خرید این اشتراک علاوه بر مزایا دو سطح قبلی با قابلیت‌هایی شبیه به سرویس پلی استیشن ناو (PlayStation now) روبه‌ رو می‌شوید. در جدید ترین اطلاعات لو رفته نام سه بازی God of War، Naruto to Boruto: Shinobi Striker و Nickelodeon All-Star Brawl در لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشال ماه ژوئن دیده می‌شود.

سرویس جدید اشتراکی پلی استیشن در ماه جاری به تدریج فعالیت خود را در نقاط مختلف جهان شروع می‌کند و با اینکه لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس دارای عناوین بسیار جذابی است، اما این برای سونی کافی نبوده و بازی محبوب خدای جنگ را در لیست عناوین رایگان این ماه قرار داده است تا شاهد شروعی طوفانی‌تر برای این سرویس اشتراکی باشیم.

Area Jugones ( که در گذشته هم اطلاعاتی دقیق از بازی‌های سرویس پلاس را لو داده بود)، لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس اسنشال ماه جاری را لو داده است؛ در این لیست نام بازی God of War به چشم می‌خورد که باعث تعجب و هیجان همگان شده، به خصوص که اعلام شده تاریخ عرضه عنوان بعدی خدای جنگ یعنی Ragnarok احتمالا در سال ۲۰۲۲ مشخص می‌شود.

با توجه به اخبار به دست رسیده بازی‌های یاد شده از تاریخ ۷ ژوئن (۱۷ خرداد) در دسترس قرار خواهند گرفت و تا تاریخ ۵ جولای (۱۴ تیر) در دسترس باقی خواهند ماند. لیست بازی‌های پلی استیشن پلاس در تاریخ ۱ ژوئن (۱۱ خرداد) به صورت رسمی اعلام خواهد شد.

نظر شما در باره‌ی نسل جدید سرویس اشتراکی پلی استیشن پلاس چیست؟


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا