تماشا کنید: مقایسه بازی God of War Ragnarok با نسخه 2018 از نظر گیم پلی

هر دو عالی هستند، یکی عالی‌تر

در ویدیو داخل این مطلب، می‌توانید شاهد مقایسه بازی God of War Ragnarok و 2018 از نظر گرافیکی و همچنین گیم پلی باشید.

جدیدترین بازی از سری خدای جنگ بالاخره پس از مدت‌ها انتظار منتشر شد و چنان که به نظر می‌رسد، خیلی خوب توانسته است تا نظر طرفداران و کاربران را جلب کند. در واقع بازی God of War Ragnarok روایتی هیجان‌انگیز از دنباله عنوان سال 2018 است که همه چیز را عوض کرد و سبک خدای جنگ را با تغییراتی کلی، به یک حالت تازه رساند.

در این دو بازی جدید، دیگر خبری از دوربین ثابت و کریتوس (Kratos) جوانی که خدایان و اساطیر یونان را زیر دست و پا له می‌کرد نیست، بلکه حال او صاحب فرزندی پسر به نام آترئوس (Atreus) شده و هدف اولش، زنده نگه داشتن و بزرگ کردن او است. با این حال در بازی قبلی شاهد تغییرات عمده گرافیکی و همچنین گیم پلی، بین نسخه 2018 و God of War III بودیم، اما آیا تغییر تازه‌ای در عنوان Ragnarok هم ایجاد شده است؟ در ویدیو زیر خود شاهد این جزئیات باشید.

مقایسه بازی God of War Ragnarok با God of War 2018

ویدیو بالا توسط کانال رسمی Gamebest منتشر شده که معمولا جزئیات بازی‌ها را بررسی کرده و نسخه‌های جدید و قدیمی، ریمستر یا دنباله‌های آن‌ها را با ورژن قبلی و قدیمی مقایسه می‌کند. اینبار هم ظاهرا در یک ویدیو جدید، آن‌ها سراغ عنوان خدای جنگ رفته‌اند تا Ragnarok را از نظر گیم پلی و گرافیک، در کنار عنوان قبلی قرار دهند.

در ویدیو می‌توان دید که بازی God of War Ragnarok از خیلی جهات بسیار قوی‌تر و بهتر از نسخه قبلی ظاهر می‌شود و انتظار هم داشتیم که همینطور باشد. برای مثال، اکنون وقتی که کریتوس روی برف غلط می‌زند، کاملا بدنش پوشیده از برف شده و با جزئیات بهتری نشان داده می‌شود، در حالی که در نسخه قبلی، کمتر به این مورد پرداخته شده بود. همچنین رد پای شخصیت‌ها اکنون روی برف می‌ماند و در گذشته با کیفیت کمتر چیزی را در God of War 2018 می‌دیدیم.

با این وجود نکته‌ای که در این ویدیو نظر بیننده را جلب می‌کند، دقت سازندگان به جزئیات ریزی است که شاید حتی بعد از اتمام بازی هم متوجه آن نشده باشید! برای مثال، در عنوان سال 2018 اگر شما با تبر به شاخه درختان بزنید، اتفاق خاصی رخ نمی‌دهد، اما اگر همین کار را در Ragnarok انجام بدهید، شاخه‌های کوچک می‌شکنند و روی زمین می‌افتند!

بازی God of War Ragnarok در حال حاضر برای دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 عرضه شده است.

2.5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا