واکنش کارگردان God of War Ragnarok به افشاگری‌های اخیر

عصبانیت کوری بارلوگ

واکنش کارگردان God of War Ragnarok به افشاگری‌های اخیر حمید توحیدلو ۰ ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
واکنش کارگردان God of War Ragnarok

کوری بارلوگ، کارگردان God of War Ragnarok در حساب کاربری توییتر خود به افشاگری‌های اخیر پیرامون بازی واکنش نشان داده است.

اینکه گاد آو وار رگناروک یکی از مورد انتظارترین آثار انحصاری پلی استیشن به شمار می‌رود، برهیچکس پوشیده و پنهان نیست؛ اثری که در حال حاضر مراحل ساخت پایانی خود را در استودیوی سرشناس سانتا مونیکا طی می‌کند و کمتر از دو ماه دیگر به دست هواداران خواهد رسید. در این میان که بسیاری از بازیکنان بی‌صبرانه منتظر عرضه و تجربه بازی هستند، لیکن متاسفانه طی روزهای اخیر رازهای بسیار مهمی از داستان و نبردهای بازی لو رفته است.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که در روزهای اخیر تصاویر جدیدی از آرت بوک‌های گاد آو وار رگناروک در فضای مجازی پخش شد که به دنبال آن، اطلاعات بسیار مهمی از وقایع داستان و شخصیت‌های بازی به بیرون درز پیدا کرد. در حالی که هنوز هم جزئیاتی از ساختار اصلی داستان بازی فاش نشده، اما تیم سازنده و بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی حسابی از وضعیت کنونی نگران است.

در همین راستا، ساعاتی پیش آقای کوری بارلوگ، کارگردان بازی God of War Ragnarok در حساب کاربری توییتر خود نسبت به این افشاگری‌ها واکنش نشان داد. او در توییتر خود نوشت:

هرگز نمی‌توانم بفهمم که چرا افرادی قبل از انتشار رسمی چیزی، اطلاعاتی از آن را افشا می‌کنند.

این اولین باری نیست که اطلاعات مهمی از بازی انحصاری پلی استیشن لو می‌رود. یکی از بزرگ‌ترین افشاگرای‌هایی که سونی با آن دست و پنجه نرم کرده، انتشار کات سین بسیار مهم The Last of Us Part II پیش از عرضه رسمی بازی بود؛ ویدیویی که به کلی یکی از مهم‌ترین وقایع داستان بازی را برای بازیکنان لو داد. همچنین، مدتی پیش ویدیویی از گیم‌پلی ریمیک لست آو آس در فضای مجازی به چشم خورد.

به طور کلی، افشای اطلاعات پیش از عرضه رسمی موضوع جدید و دور از ذهنی نیست. با توجه به اینکه هزاران نفر در پروسه ساخت یک بازی نقش دارند، هر از چند گاهی جزئیاتی از داستان و گیم پلی از سوی منابع ناشناس به بیرون درز پیدا می‌کند؛ به خصوص که استودیوی والکری به عنوان تیم پشتیبان در ساخت گاد آو وار رگناروک با سانتا مونیکا همکاری می‌کند. با این حال، هنوز مشخص نیست که تصاویر آرت بوک بازی توسط چه شخصی در اینترنت پخش شده است. بدین ترتیب، به نظر می‌رسد که بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی باید بیش از پیش روی موضوع حفاظت از اطلاعات خود تمرکز کند.

لازم به ذکر است که بازی مورد انتظار God of War Ragnarok در تاریخ ۹ نوامبر سال جاری میلادی (۱۸ آبان ماه) به صورت انحصاری برای کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. این عنوان در مجموع دارای چهار نسخه مختلف به نام‌های استاندارد، دیجیتال دیلاکس، کالکتور و جاتنر بوده که در حال حاضر امکان پیش خرید آن‌ها از طریق فروشگاه رسمی پلی استیشن فراهم شده که طبق معمول، با پیش خرید بازی می‌توانید از یک سری مزایا و هدایا بهره‌مند شوید.

داستان بازی گاد آو وار رگناروک مدتی پس از حوادث نسخه پیشین جریان دارد؛ جایی که زمستان طولانی از راه رسیده و کریتوس به همراه پسرش، آترئوس برای پاسخ معماها باید به هر کدام یک از ۹ قلمرو سفر کنند. در همین حین، نیروهای آزگارد برای نبردی که از قبل پیش‌گویی شده، آماده می‌شوند که به جهان حال حاضر پایان دهند. از طرفی، مادر بالدر یعنی فریا نیز دست بردار کریتوس نیست و پس از فرار از طلسم خود، قصد دارد انتقام مرگ پسرش را از او بگیرد.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با واکنش کارگردان God of War Ragnarok در خصوص افشاگری‌های اخیر چیست؟ به نظر شما، آیا کمپانی سونی در نهایت می‌تواند از افشای اطاعات بازی‌های انحصاری خود جلوگیری کند؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا