#مهسا_امینی

نقشه کامل بازی God of War Ragnarok مشخص شد!

برای اولین در سری بازی محبوب خدای جنگ!

نقشه بازی God of War Ragnarok

نقشه بازی God of War Ragnarok به زیباترین شکل ممکن در اختیار ما قرار گرفت. یکی از نسخه‌های ویژه بازی خدای جنگ راگناروک، نقشه این بازی را برای ما به نمایش درآورد.

چندی پیش استودیو سانت مونیکا (Santa Monica) با انتشار تریلری کوتاه از تاریخ عرضه بازی God of War Ragnarök رونمایی کرد و پس از آن ما شاهد معرفی یکی از نسخه‌های گران ویژه این بازی با نام Jotnar Edition بودیم. این نسخه از بازی در کنار بسیاری آیتم‌های فوق العاده زیبا و ارزشمند، شامل نقشه‌ای از جنس پارچه شده که اگر نگاهی دقیق به این نقشه پارچه‌ای داشته باشید، هر ۹ جهان دنیای نورث را در آن مشاهده می‌کنید! این اولین مرتبه است که ما شاهد هر ۹ جهان دنیای نورث در سری بازی محبوب God of War هستیم.

این تمام اطلاعات دریافتی ما از این نقشه نبوده و اگر کمی بیشتر دقت کنید، اطلاعات ریز، مهم و جالبی از این نقشه به دست می‌آورید. برای مثال، ما شاهد شخصیتی اسرار آمیز در دنیای موسپل‌هایم (Muspelheim = جهان غول‌های آتشین) هستیم و به باور بسیاری، این شخصیت اسرار آمیز سورتر (Surtr)، غول آتشین و پادشاه موسپل‌هایم است.

علاوه بر آن، ما می‌توانیم آزگارد (Asgard) محل زندگی خدایان در دنیای نورث را تماشا کنیم و همانطور که پیش‌تر مشخص شد ما با ثور (Thor) یکی از خدایان نورث مبارزه خواهیم کرد و محل زندگی ثور نیز آزگارد است. شما همچنین می‌توانید بیفروست (Bifrost = رنگین کمانی میان میدگارد (Midgard = محل زندگی انسان‌ها) و آزگارد) در نقشه مشاهده کنید که جلوه جذابی به این نقشه پارچه‌ای بخشیده است.

پس از انتشار این نقشه، بسیاری باور دارند اشاره‌ای بسیار کوچک به نیدهوگ (Nidhogg = اژدهایی در بخش پایینی ایگدراسیل (Yggdrasil = درخت جهان در اساطیر نورث)) نیز شده است. در سوی دیگر، اگر به قطب نمای موجود روی نقشه نگاه کنید، تصویر اژدهایی را تماشا می‌کنید که از نو می‌تواند به نیدهوگ اشاره داشته باشد و بد نیست بدانید یورمونگاند (Jormungandr = مار جهانی یا World Serpent) که در نسخه پیشین سری بازی خدای جنگ مشاهده شد، در برابر نیدهوگ موجودی ضعیف جثه محسوب می‌شود!

این نقشه مملو از رازهایی بوده که بدون شک از تمامی آن‌ها در بازی God of War Ragnarok پرده برداری خواهد شد و خوشبختانه زمان زیادی تا روز پرده برداری از آن‌ها باقی نمانده است. بازی خدای جنگ راگناروک در روز ۹ نوامبر سال جاری میلادی، برابر با ۱۸ آبان ماه به انتشار خواهید رسید و ما بار دیگر شاهد صف آرایی قهرمانان خود، کریتوس و آترئوس در برابر خدایان نورث خواهیم بود. نظر شما درباره نقشه بازی God of War Ragnarok چیست؟ شما چه نکاتی را در این نقشه مشاهده می‌کنید؟ منتظر نظرات شما هستیم.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا