تماشا کنید: باس فایت بازی God of War Ragnarok زیر ۱۳ ثانیه تمام شد!

ملکه ولکری خاکستر شد!

اخیرا یکی از کاربران موفق شده تا یک باس فایت بازی God of War Ragnarok که مختص به ملکه ولکری‌هاست را زیر ۱۳ ثانیه تمام کرده و او را نابود کند.

بازی‌های سری خدای جنگ همیشه برای داشتن غول‌های مرحله آخر، یا به اصطلاح باس فایت‌هایی شناخته می‌شوند که با پس از شکست دادن، می‌توانید با ترکیبی از چند دکمه مختلف آن‌ها را تکه پاره کنید! موردی که البته در عنوان Ragnarok خیلی کمرنگ‌تر شده بود، اما همچنان باس فایت‌ها در بازی وجود دارند و یکی از بازیکنان موفق شده تا یکی از آن‌ها را که مختص به شخصیت گنا (Gna) است، زیر ۱۳ ثانیه شکست دهد!

در این ویدیو، بازیکنی با نام کاربری ReaktioNz را مشاهده می‌کنید که پیش‌تر در ماه گذشته موفق شده بود تا ملکه ولکری‌ها (The Queen Valkyrie) یا همین گنا را زیر ۲۶ ثانیه شکست دهد. با این وجود، پس از ساعت‌ها تجربه مجدد بازی، ظاهرا او موفق شده تا اینبار زیر ۱۳ ثانیه او را بزند! به گفته این بازیکن، درجه سختی که روی آن موفق شده تا گنا را شکست دهد روی Give Me A God of War تنظیم شده و این یعنی هر ضربه این باس فایت ممکن بود تا نیمی از جان او را تمام کند.

با این حال جالب است بدانید که دلیل اینکه ضربه‌های این بازیکن تا این حد به گنا آسیب می‌رسانند این است که او از زره Berserker Armor در این باس فایت بازی God of War Ragnarok استفاده می‌کند. با این وجود، مشکل اصلی این رزه آنجاست که وقتی آن را به کریتوس می‌دهید، میزان سلامتی او به شدت کاهش پیدا می‌کند؛‌ طوری که با چند ضربه شخصیتی مانند Gna کشته خواهید شد؛ این در حالی است که می‌بینیم این بازیکن چطور باس فایت را تبدیل به قدم زدن در پارک کرده و گنا را با خاک یکسان می‌کند!

در نظر داشته باشید که جدای از استعداد و توانایی بازیکن برای به پایان رساندن باس فایت، این بازیکن ساعت‌ها وقت خود را صرف تجربه مراحل فرعی God of War Ragnarok کرده تا بتواند تبر Leviathan Axe را تا حدی ارتقا بدهد که هر ضربه رونیک و عادی آن، دشمنان را نابود کند.

3.5 2 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا