#مهسا_امینی

راد فرگوسن، کارگردان بازی Gears 5 به بلیزارد خواهد رفت

راد فرگوسن که از سال ۲۰۰۵ در ساخت بازی Gears of War حضور داشت

بلیزارد راد فرگوسن

راد فرگوسن که بیشتر به دلیل حضور در تیم سازنده‌ی سری Gears of War شناخته می‌شود، ماه دیگر از استودیوی The Coalition جدا و به بلیزارد خواهد رفت.

فرگوسن پیش از سال ۲۰۰۵ در توسعه‌ی تمامی عناوین Gears of War حضور داشت. بعد از این که کلیف بلزینسکی از مایکروسافت و اپیک گیمز جدا شد، ساخت سری بازی‌های Gears of War به دست یک استودیوی دیگر به نام The Coalition به سرپرستی راد فرگوسن رسید. او در تمامی نسخه‌های Gears حضور داشت ولی در قسمت پنچم آن به عنوان کارگردان معرفی شد. عملکرد خوب او بازی Gears 5 باعث شد که طرفداران به راد فرگوسن برای ساخت عناوین دیگر Gears اعتماد کنند. همچنین سایت سرگرمی به این عنوان نمره‌ی ۹ از ۱۰ را اعطا کرده است..

بنا به توییت روز گذشته‌ی راد فرگوسن، او استودیوی The Coalition و سری بازی‌های Gears را به مقصد بلیزارد ترک خواهد کرد:

من بیش از ۱۵ سال است که روی Gears of War کار کرده‌ام و این جزئی از زندگی من شد. حال زمان یک ماجراجویی تازه فرا رسیده. من سری Gears را به دستان هنرمند تیم The Coalition می‌سپارم و شدیدا منتظر عرضه‌ی بازی Gears Tactics در آوریل هستم.

او در توییت دیگر نوشت:

قرار است که من در ماه مارس به بلیزارد برای توسعه‌ی فرانچایز Diablo ملحق شوم. ترک کردن خانواده‌ی Gears، طرفداران، تمام تیم The Coalition و ایکس‌باکس حس تلخ و شیرینی دارد. از همه‌ی شما متشکرم؛ این باعث افتخار من بود که در کنار شماها کار کنم.

آخرین عنوان از سری Gears که راد فرگوسن در آن حضور دارد، بازی استراتژی Gears Tactics است که در تاریخ ۹ اردیبهشت ۱۳۹۹ (۲۸ آوریل ۲۰۲۰) منتشر می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا