برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

سازندگان Gears of War: E-Day داستان نسخه ششم را نیز روایت خواهند کرد

داستان کیت دیاز ادامه پیدا می‌کند

سازندگان Gears of War: E-Day داستان نسخه ششم را نیز روایت خواهند کرد ۰ ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
سازندگان Gears of War: E-Day

سازندگان Gears of War: E-Day با این بازی به عقب حرکت می‌کنند اما روایت ادامه خط داستانی نسخه پنجم را رها نخواهند کرد.

طرفداران سربازان عظیم‌الجثه و سلاح‌های مجهز به اره برقی متعجب خواهند شد که بدانند بازی Gears of War: E-Day به عنوان جدیدترین نسخه از این مجموعه در اصل یک پیش‌درآمد بوده و قرار نیست ادامه‌ای بر دو بازی آخر این مجموعه یعنی نسخه چهارم و پنجم باشد. با این حال جایی برای نگرانی وجود ندارد. زیرا استودیو توسعه دهنده یعنی کولیشن (The Coalition) برنامه‌ای برای رها کردن شخصیت کیت دیاز و همراهانش و خط داستانی آن‌ها ندارد.

صرفا به جای ساخت بازی Gears 6، عنوان Gears of War: E-Day قرار است در زمان به عقب بازگشته و به سراغ روز اورژانسی برود. روزی که ارتش زیرزمینی لوکاست از زمین خارج شده و به سیاره سرا حمله می‌کنند که 14 سال پیش از داستان بازی Gears of War در سال 2006 به وقوع پیوسته می‌پیوندد. جایی که مارکوس فنیکس و دام سانتیاگو مجددا به کانون توجه داستان‌سرایی باز می‌گردند.

در حالی که این موضوع به تنهایی ایده بسیار جذابی محسوب می‌شود، این معنی را نیز می‌دهد که خط داستانی که در نسخه چهارم و پنجم این مجموعه آغاز شده بود برای مدت طولانی‌تری، ناتمام باقی خواهد ماند. مخصوصا با توجه به کلیف‌هنگری که داستان نسخه پنجم در انتهای خود به نمایش می‌گذارد.

سازندگان Gears of War: E-Day در خصوص این مسئله توضیح دادند که قصد ندارند به هیچ شکلی این خط داستانی را رها نمایند. نیکول فاوست (Nicole Fawcette) کارگردان این استودیو در صحبت با نشریه ایکس‌باکس وایر اظهار داشت که “ما به داستانی که در بازی Gears 4 و بازی Gears 5 روایت کردیم افتخار می‌کنیم. تیم استودیو ما قصد ندارد به هیچ شکلی این خط داستانی را رها نماید. با این حال فرصت به دست آمده برای پرداختن به شکاف موجود در در بازه زمانی قدیمی‌تر، آن‌ قدر جذاب بود که نمی‌خواستیم آن را از دست بدهیم.”

عنوان مذکور برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلتفرم رایانه‌های شخصی در حال توسعه بوده و در حال حاضر، هیچ زمان انتشاری برای آن اعلام نشده است. ناگفته نماند بازی در هنگام عرضه از روز نخست در سرویس گیم پس در دسترس قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments