بازیگر فیلم Tomb Raider و یک چهره دیگر در سریال House of the Dragon نقش‌آفرینی خواهند کرد

فیلمبرداری همچنان ادامه دارد

بازیگر فیلم Tomb Raider

وب سایت Deadline با انتشار یک گزارش اختصاصی از اضافه شدن امیلی کری بازیگر فیلم Tomb Raider و یک فرد دیگر به سریال House of the Dragon خبر داد.

اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی و قبل از اینکه Game of Thrones به انتهای خود برسد، جرج. آر. آر. مارتین (George R. R. Martin) خالق مجموعه رمان‌های نغمه یخ و آتش اعلام کرد کتاب Fire and Blood احتمالا به یک اسپین‌آف تبدیل می‌شود. با گذشت مدتی، پروژه مزبور چراغ سبز را از سوی شبکه HBO دریافت کرد تا تحت عنوان House of the Dragon روی آنتن بیاید. همان‌طور که از منبع اقتباس و نام سریال می‌توان حدس زد، داستان روی سرگذشت خاندان تارگرین تمرکز دارد؛ خاندانی که با تکیه بر اژدهایان موفق شدند هفت پادشاهی را برای یک برهه زمانی تحت سلطه خود بگیرند.

وب سایت Deadline در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد امیلی کری (Emily Carey) و میلی اولکاک (Milly Alcock) به جمع بازیگران House of the Dragon اضافه شده‌اند. کری به عنوان آلیسنت های‌تاور جلوی دوربین دوبین می‌رود. آلیسنت، دختر اوتو های‌تاور بوده که یکی از افراد نزدیک به پادشاه به شمار می‌رفت. همین موضوع باعث شده بود آلیسنت جایگاه ویژه‌ای در داخلی‌ترین دایره پادشاه داشته باشد. او همچنین ذکاوت سیاسی بالایی دارد. در ضمن، کری قرار است نسخه نوجوان آلیسنت را به تصویر بکشد. نقش‌آفرینی به عنوان نسخه بزرگسال بر عهده اولیویا کوک (Olivia Cooke) قرار دارد.

میلی اولکاک به عنوان نسخه نونهال شاهدخت رینیرا تارگرین جلوی دوربین می‌رود که فرزند اول ویسریس تارگرین اول بوده و خون والریایی در رگ‌هایش جریان دارد. او تمام ویژگی‌های تبدیل شدن به پادشاه را خود در داشت و می‌توانست یک اژدها را کنترل کند اما یک مرد نبود. همین موضوع باعث شد تلاش‌هایش برای رسیدن به تحت آهنین با چالش‌هایی روبرو شود. اگان دوم نمی‌توانست خواهرش را در مقام پادشاه ببینید. از همین رو، مقابلش ایستاد و بدین ترتیب، جنگ داخلی خاندان تاگرین یعنی رقص اژدهایان آغاز شد. در ضمن، اما داآرسی (Emma D’Arcy) نسخه بزرگسال رینیرا را به تصویر می‌کشد.

امیلی کری در سال ۲۰۱۳ میلادی فعالیت خود را به صورت حرفه‌ای در زمینه بازیگری آغاز کرد. او طی سال‌های گذشته در آثار شاخصی حضور داشته که برای مثال می‌توان Wonder Woman و Tomb Raider را نام برد. نسخه جالب اینجا است که کری در هر دو فیلم نسخه نونهال شخصیت اصلی را به تصویر کشید. میلی اولکاک شرایط متفاوتی دارد. مانند کری در آثار متعددی حضور یافته اما نام مشهوری در پرونده هنری‌اش وجود ندارد.

HBO قصد دارد بازی تاج و تخت را به یک فرنچایز بزرگ تبدیل کند. در همین راستا، به غیر از سریال House of the Dragon روی سه اسپین‌آف دیگر هم کار می‌کند. این آثار Flea Bottom ،Nine Voyages و Ten Thousands Ships نامگذاری شده و همگی قبل از سریال اصلی جریان دارند. اولین مورد، کورلیس ولاریون و سفرهای دریایی‌اش را به تصویر می‌کشد. دومین مورد، درباره منطقه‌ای زاغه‌نشین به نام فیلی باتم است که خیابان‌های بسیار تنگی داشته و به یک هزارتو شباهت دارد. مورد سوم هم حول محور تلاش‌های تلاش‌های شاهدخت نایمریا برای نجات مردم روینار می‌چرخد.

در انتها، لازم به ذکر است سریال House of the Dragon در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی پخش خواهد شد. فصل اول از ۱۰ قسمت تشکیل شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا