برگزیده
📣 پخش زنده زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازگشت آیتم نایاب مارول به فورتنایت پس از 5 سال

یکی از سلاح‌های محبوب نایاب

بازگشت آیتم نایاب مارول به فورتنایت پس از 5 سال ۰ ۲۳ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
آیتم نایاب مارول به فورتنایت

پس از گذشت 5 سال آیتم نایاب مارول به فورتنایت بازگشته و یکی از سلاح‌های محبوب مارولی را در دسترس کابران قرار می‌دهد.

بازی فورتنایت عنوان محبوب بتل رویالی کمپانی اپیک گیمز (Epic Games) از زمان حیات و انتشار خود، کراس‌آور یا همکاری‌های متنوع و فراوانی را ترتیب داده و هر بار آیتم‌های تزئینی منحصر به فردی را از بازی‌ها، سریال‌های تلویزیونی و فیلم‌های سینمایی در دسترس مخاطبین خود قرار داده است. از جنگ ستارگان و ایندیانا جونز تا Dragon Ball Z و Jujutsu Kaisen هر کدام اسکین‌ها و آیتم‌های مخصوص به خود را در فورتنایت داشته‌اند. حال آن که شرکت کامیک بوکی قدرتمندی، یکی از بخش‌های قابل توجه فورتنایت را به خود اختصاص داده است.

شرکت مارول (Marvel) همواره یکی از پررنگ‌ترین نقش‌ها در محتویات مشترک فورتنایت را داشته و چندین مورد از بزرگ‌ترین شخصیت‌های این کمپانی در فورتنایت حضور یافته‌اند. کاراکترهای دوست داشتنی و محبوبی نظیر اسپایدرمن، نگهبانان کهکشان و دکتر استرنج در میان کاراکترهایی بوده‌اند که اسکین آن‌ها در فورتنایت مورد استفاده قرار گرفته است. عنوان فورتنایت به صورت معمول، رویدادها و مکانیزم‌هایی را با محوریت قهرمانان مارولی در بازی قرار داده که از جمله مثال‌های آن می‌توان به وب شوترهای شخصیت اسپایدرمن اشاره کرد. اکنون پس از 5 سال شاهد بازگشت آیتم نایاب مارول به فورتنایت بوده که کلنگ یکی از شخصیت‌های معروف این کمپانی به شمار می‌رود.

به‌روزرسانی اخیر فورتنایت، کلنگ شخصیت بیوه سیاه (Black Widow) را برای اولین بار پس از گذشت تقریبا 5 سال در فرشگاه داخل بازی در دسترس قرار می‌دهد. براساس پست منتشر شده توسط حساب کاربری ShiinaBR که اطلاعات موثقی در رابطه با Fortnite به اشتراک می‌گذارد، کلنگ این شخصیت تحت عنوان Widow’s Bite به مدت 1791 روز بود که جایی در فروشگاه داخل بازی فورتنایت نداشت. این کلنگ اولین بار در آپریل 2019 به عنوان بخشی از همکاری بازی با اونجرز به منظور اکران فیلم Avengers: Endgame صورت گرفته بود. پلیرها می‌توان با خرج 800 وی باک اقدام به خریداری این آیتم نمایند.

بازگشت کلنگ شخصیت بیوه سیاه به دنبال همکاری‌های جدید فورتنایت با مارول صورت گرفته است که طی آن هفته گذشته کراس‌اور جدیدی با Guardians of the Galaxy صورت گرفته بود و اسکین‌های شخصیت دراکس، نسخه جوان شخصیت گروت و منتیس را به بازی اضافه کرده بود. هر کدام از این اسکین‌ها با شکلی به بازی اضافه شده که می‌تواند در LEGO Fortnite نیز مورد استفاده قرار بگیرد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments