اسکین‌های ترسناک فورتنایت

بازی Fortnite | با بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت آشنا شوید

فورتنایت و وحشت

از آنجایی که زمان زیادی به آغاز هالووین نمانده است، تصمیم گرفتیم در قالب یک مقاله به معرفی بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت (Fortnite) بپردازیم.

Fortnite در حال حاضر یکی از موفقترین و محبوبترین بازی‌های ویدیویی رایگان در سراسر جهان به شمار می‌رود. محصول اپیک گیمز (Epic Games) از سبک گرافیکی کارتونی بهره می‌برد که مزیت بزرگی برای آن است. این سبک باعث شده تا بازی در کنار افراد نوجوان یا حتی بزرگسال، برای گیمرهای کم سن و سال هم مناسب بنظر برسد. گرافیک کارتونی همچنین باعث شده تا فورتنایت در مقایسه با عناوینی که گرافیک واقع گرایانه دارند، سیستم مورد نیاز و پیشنهادی ضعیف‌تری نیاز داشته باشد.

فورتنایت در نگاه اکثر گیمرها با محیط‌ها و شخصیت‌های رنگارنگ شناخته می‌شود که انگار مستقیماً از دل انیمه یا انیمیشن‌های کودکانه بیرون آمده‌اند. با اینحال، محصول اپیک گیمز شخصیت‌ها یا اصطلاحاً اسکین‌های زیادی را در خود جای داده که به یک کابوس شباهت دارند. از آنجایی که فاصله زیادی با هالووین نداریم، در این مقاله قصد داریم معرفی بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت را معرفی کنیم.

Bendie

احتمالاً از خودتان می‌پرسید چرا یک اسکین بادی در لیست بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت قرار دارد؟ بخاطر چشمان دایره شکل و مردمک‌های ناهماهنگش؟ بدنه لاستیکی و عجیبش؟ اندامی که بواسطه چسب متصل شده‌اند؟ عدم وجود استخوان و رقص‌های عجیبش؟ احتمالاً پاسخ «همه این موارد» است.

Bendie بدنی اسکلتی شکل یا المان‌های مشابهی ندارد اما چهره‌ای که به آدمک‌های تست تصادفات رانندگی شبیه بوده و مواردی که در پاراگراف پیشین اشاره شد، او را به اسکینی ترسناک تبدیل می‌کنند.

Skull Trooper

اسکلت از ابتدای ظهور ژانر ترسناک یکی از نمادین‌ترین المان‌ها بوده و همچنان هست. به هر حال، هیچ کس دوست ندارد با موجودی روبرو شود که استخوان‌هایش خودنمایی می‌کنند.

اپیک گیمز سرباز، بدنی فاسد شده و لباسی هالووینی را داخل دستگاه مخلوط کن انداخت و نتیجه، Skull Trooper بوده است. این اسکین از مدت‌ها پیش به فورتنایت آمد و حتی ماموریت‌هایی با محوریت آن به بازی اضافه شدند. اگر نسخه معمولی آن ترسناک نیست، می‌توانید نسخه Day-Glo را امتحان کنید.

Chaos Agent

ظاهر Chaos Agent جزئیاتی را در خود جای داده که لزره به تن مخاطب می‌اندازد: دستانی با سه انگشت، بدنی لاغر، کت و شلوار مشکی و کرواتی قرمز رنگ که جلب توجه می‌کند. این اسکین به قدری منفور بوده که برخی از کاربران درخواست کرده‌اند به Vault انتقال داده شود.

البته جزئیات ترسناک Chaos Agent به همین موارد خلاصه نمی‌شود. چشمان این اسکین کاملاً سفید بوده و این ویژگی در کنار ماسک گاز و معنای نامش (مامور آشوب) ترکیبی ترسناک و مرموز را ایجاد کرده است. اوضاع زمانی بدتر می‌شود که بدانید زیر آن ماسک چه چهره‌ای وجود دارد.

Hay Man

وقتی آثار ترسناک را مرور می‌کنید، با شخصیت‌هایی مواجه می‌شوید که ظاهری انسانی دارند اما انسان نیستند؛ برای مثال می‌توان به مترسک‌ها اشاره کرد. ترسناک بودن مترسک‌ها هم به افسانه‌های قدیمی مربوط می‌شود و هم به ظاهرش ربط دارد.

Hay Man ویژگی‌هایی را در خود جای داده که آن را بشدت ترسناک می‌کند: دهانی که با نخ بسته شده، اندامی که بواسطه نخ بهم متصل شده‌اند و جمجمه‌ای نسبتاً کوچک که از طریق یک گردن به بدن وصل شده است. به این موارد باید چشمان درخشان را اضافه کرد که نشان می‌دهد درون این بدن بی جان، چیزی زنده است!

John Wick

جان ویک (John Wick) حالا به یکی از نمادهای ژانر اکشن در سراسر جهان تبدیل شده است اما چرا در لیست بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت دیده می‌شود؟ او یک قاتل بی رحم بوده که هر فردی را که سر راهش قرار بگیرد به کام مرگ می‌فرستد.

ظاهر جان ویک در مقایسه با دیگر اسکین‌های این مقاله به هیچ وجه ترسناک نیست. البته جان ویک اصلاً نیازی به چشمان درخشان، بدنی اسکلتی یا دهانی بسته با نخ ندارد چون تجسم ویرانی است. همین ویژگی کافی است تا لرزه به تن دشمنانش بیاندازد.

Sinister Glare

اپیک گیمز سال گذشته میلادی یک رویداد به نام Concept Royal برگزار کرد و از کاربران خواست کانسپت‌هایی را طراحی کنند که گمان می‌کنند که پتانسیل تبدیل شدن به یکی از اسکین‌های فورتنایت را دارند. یکی از کانسپت‌های ارائه شده حالا با نام Sinister Glare شناخته شده و بدون شک یکی از ترسناکترین اسکین‌های بازی Fortnite است.

Sinister Glare بدنی انسانی دارد اما به جای سر، یک دست بزرگ قرار داشته و در وسط آن هم چشمی بزرگ با مردمکی قرمز رنگ دیده می‌شود.

Peekaboo

دلقک‌ها یکی دیگر از کاراکترهای پرتکرار در آثار ژانر ترسناک هستند. به عقیده برخی از روانشناسان، ریشه ترس کودکان از دلقک‌ها را می‌توان در آرایششان جستوجو کرد؛ زیرا این آرایش سنگین می‌تواند پوششی برای یک چهره ترسناک باشد.

اسکین‌های Peekaboo چهار نسخه دارند. نسخه‌های انسانی به جوکر و هارلی کویین شباهت دارند اما دو نسخه دیگر با وجود رنگ‌های شاد لباسشان به معنی واقعی کلمه ترسناک هستند؛ کلاه خواب، موهای پیچ خورده، دهانی کشیده که دندان‌های تیز را در معرض دید قرار می‌دهد و چشمانی که فاقد مردمک بوده و حس موجودی شرور را در مخاطب ایجاد می‌کند. این‌ها مواردی هستند که Peekaboo را ترسناک می‌کنند.

Carnage

مرد عنکبوتی (Spider-Man) در کمیک بوک‌ها مقابل ابرشرورهای زیادی ایستاده اما سیمبیوت‌ها قطعاً یکی از خلاقانه‌ترین و مضطرب کننده‌ترین‌ها هستند. در این میان، کارنیج در مقایسه با ونوم (Venom) از شرارت بیشتری برخوردار بوده و ظاهرش بخاطر رنگ قرمز هم خشن‌تر و هم ترسناک‌تر است.

اسکین Carnage مانند آنچه در کمیک بوک‌ها دیده‌ایم، به توده‌ای بزرگ از ماهیچه شباهت داشته که زائده‌های پیچ داری از پشتش بیرون زده‌اند. همچنین دستانِ مانند پنجه، دندان‌های تیز، چشمانی فاقد مردمک و زبانی که از دهان بیرون زده و مدام در هوا تاب می‌خورد، او را بشدت ترسناک کرده‌اند. باطن کارنیج هم جای تعریف ندارد. فردی که میزبانش محسوب می‌شود، یک قاتل سریالی بیرحم به نام کلیتوس کسدی است.

Undying Sorrow

Sinister Glare تنها اسکینی نیست که از دل رویداد Concept Royal بیرون آمده است. Undying Sorrow در کنار Sinister Glare یکی از برندگان رویداد بوده و توسط کاربری با نام مستعار Kitsu خلق شده است. او فرد فعالی در حوزه طراحی اسکین بوده و پیش از این اسکین Marigold را معرفی کرده بود. Kitsu همچنین در فضای مجازی فعالیت مستمری داشته و کارهای جدیدش را به اشتراک می‌گذارد.

رنگ خاکستری پوست، شاخ‌های بزرگ روی سر و چشمانی قرمز به اندازه کافی ترسناک هستند اما اسکین Undying Sorrow المان‌های دیگری را هم شامل می‌شود: دستانی که به پنجه شباهت داشته، زنجیرهایی که به دستانش بسته شده و بال‌هایی که خودنمایی می‌کنند. در ضمن، Kitsu چیزی درباره سرگذشت این اسکین به اشتراک نگذاشت اما گفت در هنگام طراحی‌اش می‌خواست حس و حال موجودی تسخیر شده را به مخاطب انتقال دهد.

Mincemeat

کیک پای بدون شک یکی از خوشمزه‌ترین غذایی‌هایی است که می‌توانیم به عنوان عصرانه بخوریم و امکان ندارد با دیدن همچین چیزی بترسیم، درست است؟ اصلاً و ابداً امکان ندارد.

اینطور که به نظر می‌رسد، اعضای اپیک گیمز تمام تمرکزش را قرار داده تا چیزهایی که به هیچ وجه آزاردهنده نیستند را به اسکین‌های ترسناک تبدیل کنند. البته موفق هم بوده‌اند. آن‌ها اسکینی طراحی کرده‌اند که سر آن یک پای سیب کامل بوده و رویش نقوشی شبیه به جمجمه دیده می‌شود. همچنین بدنش به بافت کیکی شباهت دارد که با چاقو جانش افتاده‌اند.

همچنین نباید مگس‌ها را فراموش کرد که دور سرش می‌چرخند؛ موضوعی که تایید می‌کند Mincemeat یک کیک فاسد و خراب است.

Big Mouth

Big Mouth واقعاً اسمی برازنده برای این اسکین است که دهانی بزرگ داشته، لثه‌هایش بنفش هستند، دندان‌هایش تیز بوده و زبانی بزرگ دارد.

نمی‌دانیم Big Mouth دقیقاً چه موجودی است اما ویژگی‌های ترسناکش در کنار رنگ بنفش و آبی لباس باعث شده مشاهده آن در تاریکی بسیار سخت و البته دلهره آور باشد. این اسکین همچنین برای کاربرانی مناسب است که اسکین انسانی و ترسناک نمی‌تواند راضی‌شان کند و بدنبال چیزی می‌گردند که بدتر باشد.

Nitehare

Nitehare بدون هیچ گونه شک و شبهه‌ای یکی از بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت است. اول از لباس چرمی‌اش شروع می‌کنیم؛ لباسی مشکی رنگ که کوک‌های سفیدش خودنمایی می‌کنند. همچنین دور یقه این کت چرمی زنجیر چرخانده شده و دو قلاب به بخش جلویی لباس آویزان است. این ویژگی‌ها باعث شده تا لباس Nitehare به تبهکارانی شباهت داشته باشد که به هیچ خط قرمزی پایبند نیستند.

لباس چرمی، تنها ویژگی Nitehare نیست که ترس را به جان مخاطب می‌اندازد؛ گوش‌های بلند و افتاده‌اش بریدگی‌هایی داشته که قطعاً بخاطر نوازش به وجود نیامده‌اند! همچنین چشمانش سفید رنگ و فاقد مردمک بوده و در فرق سرش بخیه‌ای به چشم می‌آید. از همه مهمتر، حالت چهره‎‌اش حس قاتلی را انتقال می‌دهد که بدنبال مرگ همه موجودات زنده بوده و برای رسیدن به خواسته‌اش دست به هر کاری می‌زند.

به نظر شما، چه موارد دیگری می‌توانستند لیست بهترین اسکین‌های ترسناک فورتنایت حضور داشته باشند؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا