کراس اور حمله به تایتان و فورتنایت به زودی منتشر خواهد شد

ارن یگر!

کراس اور حمله به تایتان و فورتنایت به زودی منتشر خواهد شد گلناز کیانی ۳ ۱۱ اسفند ۱۴۰۱ اخبار بازی
کراس اور حمله به تایتان و فورتنایت

منابع خبررسان قابل اعتماد فورتنایت چندی پیش فاش کردند که محتوای قسمت دوم فصل چهار این بازی بتل رویال شامل یک کراس اور حمله به تایتان و فورتنایت خواهد بود.

طبق شایعات اخیر به نظر می‌رسد که قسمت جدید فصل چهارم فورتنایت یک کراس اور دیگر هم داشته باشد، اینبار اما از یکی از پرطرفدارترین انیمه‌های دهه اخیر. در قسمت قبلی این فصل فورتنایت اسکین‌های مختلف زیادی را از فیلم‌ها، بازی‌ها و انیمه‌های مختلف، از جمله سریال محبوب ویچر (Witcher) و انیمه آکادمی قهرمان من (Academia Hero My Hero) به بازی اضافه کرده بود. و بازیکنان می‌توانستند آن‌ها را از طریق بتل پس به دست آورند و یا از فروشگاه‌های درون بازی بخرند.

فورتنایت تا به حال کراس اور از انیمه‌های زیادی را به بازی اضافه کرده است و می‌توان گفت که اولین انیمه‌ای که به فورتنایت اضافه شد انیمه محبوب ناروتو (Naruto) بوده است. طی این همکاری با انیمه ناروتو اسکین‌های مختلفی از آن به بتل رویال وارد شدند و پس از موفقیت و محبوبیت چشمگیر آن بین طرفداران انیمه دراگون بال زد (Dragon Ball Z) هم به بازی اضافه شد. جدیدترین کراس اور انیمه‌ای نیز از مجموعه آکادمی قهرمان من و حرکت معروف دکو اسمش (Deku Smash) بود.

کراس اوورهای انیمه‌ای فورتنایت در قسمت جدید، که قرار است در تاریخی حدود 10 مارس (19 اسفند ماه) منتشر شود، ادامه خواهند یافت. بنابراین طرفداران حمله به تایتان می‌توانند منتظر اسکین ارن یگر (Eren Yeager) به عنوان اسکین مخفی و اسلحه‌های افسانه‌ای شکارچیان تایتان باشند. البته هنوز مشخص نیست که محتوای بالقوه این کراس اور چقدر بزرگ باشد و چه چیزهایی را شامل شود، اما بی‌شک با نزدیک‌تر شدن به تاریخ آغاز فصل جدید اطلاعات بیشتری از آن لو خواهد رفت.

علاوه بر این که شخصیت ارن یگر به عنوان اسکین مخفی بتل اضافه خواهد شد یکی از کاربران نیز فاش کرده که این کراس اور یک تم نئو توکیو (Neo-Tokyo) خواهد داشت. همچنین در کنار این تغییر تم آینده نگر ژاپنی بخشی از نقشه بتل رویال هم تحت تاثیر قرار خواهد گرفت. با این همه باید منتظر اطلاعات قطعی‌تر ماند و یا کمی بیشتر صبر کرد و یکباره محتوای فصل جدید را به چشم دید.

اطلاعاتی که کاربران درمورد به‌روزرسانی‌های فورتنایت فاش می‌کنند معمولا درست از آب درمی‌آیند و می‌توان امیدوار بود که کراس اور حمله به تایتان و فورتنایت را در فصل جدید دید. این همکاری نه تنها طرفداران انیمه حمله به تایتان را هیجان زده خواهد کرد بلکه بهانه‌ای خواهد بود برای آن دسته از بازیکنان که تا به حال این انیمه معروف را ندیده‌اند.

فورتنایت هم اکنون برای پلتفرم‌های رایانه شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس در دسترس است.

نظر شما درباره این بازی چیست؟ آیا شماهم جز طرفداران انیمه حمله به تایتان هستید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

3 6 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا