تماشا کنید: تریلر جدید بازی Forspoken

تا بهار سال آینده منتظر بمانید!

تماشا کنید: تریلر جدید بازی Forspoken حمید توحیدلو ۰ ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ تریلر بازی

در جریان رویداد پلی‌اسیتیشن شوکیس، شرکت اسکوئر انیکس تریلر جدیدی از Forspoken به اشتراک گذاشت که صحنه‌هایی از گیم‌پلی بازی را به تصویر می‌کشد.

اگر اخبار دنیای بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که شرکت اسکوئر انیکس در جریان مراسم معرفی کنسول جدید پلی‌استیشن، از پروژه‌ی جدید خود با نام رمزی Project Athia رونمایی کرد. این پروژه در واقع بازی اکشن و جهان باز Forspoken است که در حال حاضر مراحل ساخت و توسعه‌ی خود را در استودیوی Luminous Productions طی می‌کند.

حال در جریان رویداد امشب پلی‌استیشن، تیم سازنده تریلر جدیدی از بازی منتشر کردند که در کنار نمایش بخش‌هایی از گیم‌پلی بازی و سیستم مبارزات، در نهایت بازه انتشار آن نیز مشخص شد. شرکت سونی پیش‌تر اعلام کرده بود که این عنوان در سال آینده میلادی از راه خواهد رسید و حال در تازه‌ترین پیام خود وعده داد که بازی در بهار سال ۲۰۲۲ برای کنسول پلی‌استیشن 5 و رایانه‌ی شخصی منتشر خواهد شد.

متاسفانه در حال حاضر تاریخ دقیق انتشار بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد. با این وجود، انتظار می‌رود که طی هفته‌ها و ماه‌های آینده که میزبان رویدادهای مختلف صنعت بازی‌های ویدیویی هستیم، تاریخ عرضه‌ی دقیق این اثر جدید اسکوئر انیکس نیز به اشتراک گذاشته شود. در نظر داشته باشید که بازی در انحصار نسل نهم بوده و خبری از عرضه‌ی آن روی پلی‌استیشن 4 نیست.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا