اولین تریلر فیلم Kraven The Hunter به‌صورت اختصاصی در سینماکان منتشر شد

شکارچی دنیای مارول از راه رسید

اولین تریلر فیلم Kraven The Hunter به‌صورت اختصاصی در سینماکان منتشر شد پارسا خلیلی ۲ ۰۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
تریلر فیلم Kraven The Hunter

سونی پیکچرز اولین تریلر فیلم Kraven The Hunter را به‌صورت اختصاصی در همایش سینماکان منتشر کرد.

آرون تیلور جانسون (Aaron Taylor-Johnson)، بازیگر نقش پیترو ماکسیموف در دنیای سینمایی مارول با جان بخشیدن به شخصیت سرگئی کراوینوف، یک شکارچی روسی که می‌خواهد خود را به دنیا ثابت کند، ایفاگر نقش اصلی فیلم است. در حال حاضر جزئیات زیادی در رابطه با داستان و شخصیت‌های فرعی اسپین آف جدید اسپایدرمن در دست نیست اما انتشار اولین تریلر رسمی آن تا حدودی برخی ابهامات موجود را از بین برد.

روز گذشته اولین تریلر فیلم Kraven The Hunter به‌صورت اختصاصی برای شرکت کنندگان همایش سینماکان به‌نمایش درآمد و همه را شگفت زده کرد. طبق توصیف برخی از تماشاگران، پروژه بعدی دنیای اسپایدرمن سونی دارای درجه سنی بزرگسال (R-Rated) است و حضور المان‌های کمیک‌های کریون تماما درش احساس می‌شود. راب کیز (Rob Keyes) از وب‌سایت Screen Rant تایید کرد که کروین در انتهای تریلر به طرز وحشیانه‌ای گلو و دماغ یک شخص را کنده و آن را به سمت دوربین تف می‌کند. وب‌سایت ComicBookMovie نیز اضافه کرد که این فیلم حاوی سکانس‌های خون و خونریزی زیاد و حرف‌های رکیک است.

وب‌سایت Discussing Film هم با تاکید بر خشونت غیرمنتظره فیلم تکرار کرد و گفت کریون از انواع سلاح‌ها مثل نیزه و تله خرس، برای تکه تکه کردن دشمنان خود استفاده کرده و اغلب مانند حیوانات با مخفی شدن بین درخت‌ها و بالا رفتن از دیوارها به آنها حمله می‌کند. این نشریه همچنین فاش کرد که راسل کرو (Russell Crowe) ایفاگر نقش پدر کریون است، کسی که پسرش را با دیدگاه “شکارچی علیه طعمه” بزرگ کرده است. در آخر تریلر با رونمایی از شخصیت راینو (The Rhino) به پایان می‌رسد که پس از تزریق سرمی مخصوص به خود دچار تحول فیزیکی می‌شود و با صدایی گرفته و خشن می‌گوید: “نمی‌خوای بدانی چرا به من راینو می‌گویند؟”

تریلر فیلم Kraven The Hunter وعده داستان پیشینه خشن و متفاوتی را می‌دهد

خوشبختانه درجه سنی بزرگسال و همچنین سکانس‌های خشن و وحشتناک تریلر باعث شده تا فیلم Kraven The Hunter شبیه هیچ فیلم دیگری از دنیای اسپایدرمن سونی نباشد. این شخصیت به‌دلیل شکار خطرناک‌ترین طعمه‌ها شناخته شده است، اما پس از اینکه تیلور جانسون به حیوان دوست بودن او اشاره کرد، به نظر می‌رسد که این ویژگی شخصیتی دستخوش تغییر شود و کریون صرفا یک شکارچی انسان باشد.

از طرفی کریون همواره یکی از دشمنان بزرگ اسپایدرمن بوده، به‌همین دلیل دیدن چنین کراس اوری خیلی دور از ذهن نیست. آرون تیلور جانسون قبلا به‌طور غیرمستقیم به تقابل رویایی اسپایدرمن و کریون اشاره کرده بود، بنابراین خود بازیگر به خوبی از تمایل طرفداران برای دیدن این مبارزه هیجان انگیز آگاه است. با این حال احتمال وقوع چنین کراس اوری به موفقیت پروژه در گیشه بستگی دارد، به خصوص با توجه به اینکه پروژه‌های لایو اکشن اخیر سونی اصلا وضعیت خوبی نداشتند.

فیلم Kraven The Hunter در تاریخ ۶ اکتبر سال جاری (۱۴ مهر سال ۱۴۰۲) در سینماها اکران خواهد شد.

3.9 7 آراء
امتیاز مطلب


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا