فالکون جدید دنیای سینمایی مارول و لباس او در فیلم کاپیتان آمریکای 4

وفادار به ریشه‌های کمیک-بوکی

فالکون جدید دنیای سینمایی مارول و لباس او در فیلم کاپیتان آمریکای 4 پیمان امامی ۵ ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ مارول
فصل دوم سریال The Falcon And The Winter Soldier

فیلم ابرقهرمانی Captain America: New World Order که مراحل تولید خود را می‌گذراند، فیلم خبرساز این روزها بوده است. زیرا کاربران اینترنت به فالکون جدید دنیای سینمایی مارول (MCU) و لباس او در این فیلم، واکنش نشان داده‌اند.
خبر تولید کاپیتان آمریکای 4 در سال 2022 منتشر شد و طرفداران مارول را خوشحال کرد. از آن زمان تا کنون، مارول، اسامی تعداد زیادی از بازیگران را اعلام کرده است. از میان آن‌ها باید به آنتونی مکی (Anthony Mackie)، دنی رامیرز (Danny Ramirez)، تیم بلیک نلسون (Tim Blake Nelson) و لیو تایلر (Liv Tyler) اشاره کرد. همچنین گفته شده این فیلم در تاریخ 3 می 2024 (برابر با 14 اردیبهشت 1403) روی پرده خواهد رفت و بخشی از فاز پنجم MCU را پوشش می‌دهد.
کاپیتان آمریکای 4 نسخه جدیدی از فالکون را به نمایش می‌گذارد. این‌بار، خواکین تورس (با بازی دنی رامیرز) جدیدترین فالکون مارول خواهد بود. با توجه به عکس‌های جدیدی که به‌تازگی از فیلم Captain America: New World Order منتشر شده‌اند، می‌توان لباس و ظاهر جدید شخصیت فالکون را به طور مختصر مشاهده کرد.

فالکون جدید دنیای سینمایی مارول را بشناسید

 

با مشاهده عکس‌ها می‌توان دریافت که طراحان لباس مارول تغییراتی را در لباس ابرقهرمانی فالکون اعمال کرده‌اند. آن‌ها در لباسی که دنی رامیرز به تن کرده است، از رنگ قهوه‌ای و سبز استفاده کرده‌اند. رنگ‌هایی که طرفداران مارول را به یاد لباس فالکون در کمیک‌ها می‌اندازد.
جزئیات بیشتری نیز در لباس این شخصیت وجود دارد که طرفداران را به وجد می‌آورد. مثلا لباس او کمی تاکتیکی‌تر از لباس آنتونی مکی (بازیگر قبلی فالکون) و متاثر از فناوری نظامی است.
همچنین اگرچه تشخیص آن به خاطر وضوح پایین عکس‌ها دشوار است، اما به نظر می‌رسد که شخصیت چیزی روی سرش دارد. چیزی شبیه کلاه که شامل چشمان برنزی و (شاید) یک منقار ظریف می‌شود.
بدون شک، فالکون دنی رامیرز به این ظاهر قدرتمند نیاز دارد. زیرا این دروازه‌ای برای ورود او به فرنچایز کاپیتان آمریکا و عامل تمایزش از فالکون‌های قبلی است.

4.2 6 آراء
امتیاز مطلب


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا