جدیدترین تصاویر انیمه How Do You Live

آخرین تصاویر منتشر شده از جدیدترین انیمه استودیو جیبلی


ما از قبل می‌دانستیم که انیمه The Boy and the Heron یا همان How Do You Live ، آخرین فیلم ساخته شده استودیو جیبلی (Ghibli)، توسط خود هایائو میازاکی (Hayao Miyazaki) کارگردانی شده است. با وجود اینکه اعلام شده بود این فیلم چهارده ژانویه سال دوهزار و بیست و سه اکران می‌شود، اما بجز پوستر فیلم، استودیو جیبلی چیز دیگری در رابطه با این انیمه منتشر نکرد. تهیه کننده این فیلم، توشیو سوزوکی (Toshio Suzuki) در مصاحبه‌ای گفته بود که این فیلم بخاطر اینکه توسط هایائو میازاکی کارگردانی و در استودیو جیبلی ساخته می‌شود، دیگر نیاز به هیچگونه تبلیغی ندارد چون تنها اسم استودیو و کارگردان بر روی پوستر، برای جذب مخاطب و ترغیب مردم به دیدن آن کافی است. به همین خاطر هیچ تریلر رسمی هم از این فیلم منتشر نشد. اما در حالی که هیچکس انتظار نداشت، این استودیو چهار تصویر از فیلم How Do You Live را قبل از اکران در آمریکای شمالی منتشر کرد. اولین تصاویر انیمه How Do You Live در وبسایت Fandango به اشتراک گذاشته شد. این تصاویر برای کسانی که منتظر اکران فیلم بودند بسیار جالب و شگفت انگیز بودند.

اولین تصاویر انیمه How Do You Live که به تازگی منتشر شده‌اند، همانند دیگر فیلم‌های استودیو جیبلی و ساخته شده توسط هایائو میازاکی از جمله Spirited Away و Castle in the Sky بسیار دقیق، با جزئیات و باشکوه هستند. این تصاویر دنیای خارق العاده، افسانه‌ای و فانتزی این انیمه را به نمایش می‌گذارد.

استودیو جیبلی سال دوهزار و بیست اعلام کرد که میازاکی پس از مدت‌ها قرار است یک فیلم دیگر بسازد. این فیلم‌ساز افسانه‌ای یک سال بعد خود اعلام کرد که در ساخت این پروژه همکاری دارد. 

The Boy and the Heron ماه گذشته در سینماهای ژاپن اکران شد اما تاریخ اکران در آمریکای شمالی هنوز اعلام نشده است. هرچند پیش‌بینی می‌شود که این انیمه تا قبل از پایان سال اکران شود.

4.7 13 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا