1%
  • 0/10

چرا تریلر انیمه جدید How Do You Live هرگز منتشر نخواهد شد؟

چرا تریلر انیمه جدید How Do You Live هرگز منتشر نخواهد شد؟ ۱ ۰۵ تیر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تریلر انیمه جدید How do You Live

تهیه‌کننده فیلم جدید استودیو جیبلی (Studio Ghibli) توضیح می‌دهد که انیمه جدید How Do You Live تریلری نخواهد داشت. هایائو میازاکی (Hayao Miyazaki)، کارگردان این انیمه معتقد است که تنها نام استودیو جیبلی و هنری که در پوستر این انیمه به ‌کار گرفته شده است برای ترغیب مردم به دیدن این اثر کافی است.

احتمال دارد که یکی از بزرگ‌‌ترین فیلم‌های تابستان امسال در دنیای انیمه و همچنین در میان تمام فیلم‌های ژاپنی که قرار است اکران شوند، انیمه جدید How Do You Live باشد. این جدیدترین و همچنین اولین فیلم استودیو جیبلی با کارگردانی خود هایائو میازاکی پس از یک دهه است.

با وجود اینکه انیمه جدید How Do You Live تابستان امسال اکران می‌شود، به‌ جز تاریخ اکران آن که 14 ژانویه 2023 است، تنها پوستر و نام فیلم در اختیارمان قرار دارد. به گفته تهیه‌کننده فیلم، توشیو سوزوکی (Toshio Suzuki)، قبل از اکران، بجز این چند مورد چیز دیگری از فیلم اعم از تریلر، خلاصه داستان و لیست بازیگران منتشر نخواهد شد. سوزوکی اشاره کرد که داستان این اثر یک «فانتزی باشکوه» است که نام مشترکی با کتاب منتشر شده در سال 1937 دارد. هرچند انیمه به‌ جز اشتراک در نام اثر، هیچ ارتباط دیگری با کتاب ندارد. این تمام چیزی است که ما درباره فیلم جدید استودیو جیبلی می‌دانیم و در واقع تنها مواردی هم هستند که تا زمان انتشار قرار است در اختیار داشته باشیم.

سوزوکی (Suzuki) چند روز پیش در رابطه با این استراتژی بازاریابی یا بهتر است بگوییم عدم وجود آن، در کانال یوتوب مجله ژاپنی Manabu Shintani Bungei Shunji توضیحاتی را در مورد این موضوع ارائه داد. وقتی از او پرسیدند که چرا استودیو جیبلی انیمه جدید How Do You Live را تبلیغ نمی‌کند جواب داد چون نیازی به آن نمی‌بینند. او معتقد است که مردم در هر صورت می‌آیند و این انیمه را نگاه می‌کنند و مثل گذشته نیازی به تبلیغ وجود ندارد. سوزوکی در ادامه توضیح داد که این روش تبلیغ نکردن برای کل صنعت سینما گزینه بهتری است. به گفته او، مردم دو یا سه تریلر از فیلم می‌بینند و اینگونه قبل از انتشار اثر داستان آن را می‌دانند.

صادقانه بخواهیم بگوییم، سوزوکی درست می‌گوید که فیلم نیازی به تریلر یا اطلاعات بیشتری برای ترغیب مردم به دیدن آن ندارد.این اولین انیمیشن سنتی استودیو جیبلی پس از اکران فیلم When Mari Was There در سال 2014 است. به‌علاوه اولین فیلم پس از انیمه The Wind Rises در سال 2013 است که توسط خود میازاکی 82 ساله کارگردانی می‌شود. همین برای علاقه‌مند کردن طرفداران حتی بدون منتشر کردن اطلاعات بیشتر کافی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments