#مهسا_امینی

آیا Final Fantasy XVI غافلگیری بزرگ سونی در رویداد پیش‌رو خواهد بود؟

منتظر رویداد سونی باشید

آیا Final Fantasy XVI غافلگیری بزرگ سونی در رویداد پیش‌رو خواهد بود؟ مهسا سپاهی ۰ ۲۴ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی
Final Fantasy XVI

احتمال آن‌که اسکوئر انیکس در رویداد بعدی سونی از بازی Final Fantasy XVI رونمایی کند، وجود دارد.

استودیوی بازی‌سازی اسکوئر انیکس (Square Enix) در حال حاضر روی چند پروژه‌ مشغول به کار است و قصد دارد آن‌ها را برای نسل بعد، مخصوصا پلی‌استیشن 5، عرضه کند. این شرکت مدتی پیش در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ رسما تایید کرد که با توجه به لغو مراسم E3 2020، به زودی با برگزاری رویدادهای دیجیتالی به معرفی بازی‌های جدید خود می‌پردازد. قبل از رویدادی که اخیرا در ماه ژوئن توسط سونی برگزار شد، عده‌ی زیادی پیش‌بینی کردند که اسکوئر انیکس قرار است در طی ایونت، از Final Fantasy XVI رونمایی کند، اما این اتفاق نیافتاد و این استودیوی بازی‌سازی آن زمان درمورد Project Athia اطلاعات جدیدی را منتشر کرد.

با توجه به آن‌که در ایونت قبلی سونی، درمورد Final Fantasy XVI صحبتی نشد و به تازگی هم حساب رسمی توییتر این عنوان ساخته شده است، عده‌ای امیدوارند در رویداد پیش‌رو اطلاعات بیشتری از این بازی مورد انتظار منتشر شود. این پروژه مراحل پیش‌تولید را گذرانده و عوامل پروژه مشغول استخدام نیروهای تازه هستند تا ساخت این بازی را جلو ببرند.

طبق گزارشات، جدیدترین رویداد سونی برای پلی‌استیشن 5، در تاریخ ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۰ (۲۷ شهریور ۱۳۹۹) برگزار می‌شود. این ایونت در ساعت ۰۰:۳۰ بامداد روز پنج‌شنبه به وقت تهران اتفاق می‌افتد و به‌ صورت زنده از توییچ و یوتیوب سونی پخش می‌شود. این رویداد قرار است ۴۰ دقیقه باشد و در آن شاهد جدیدترین اخبار، تیزر و تریلر بازی‌هایی که برای پلی‌استیشن 5 عرضه می‌شوند، خواهیم بود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی در مورد بازی جدید Final Fantasy XVI که شرکت اسکوئر انیکس آن را می‌سازد، در دسترس نیست. با این حال، از آنجا که کنسول‌های ایکس‎باکس سری ایکس و پلی‌استیشن 5 در تعطیلات امسال روانه‌ی بازار می‌شوند، این بازی حتما برای کنسول‌ نسل آینده منتشر و احتمالا در رویداد ۱۶ سپتامبر اطلاعات بیشتری از آن فاش می‌شود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا