#مهسا_امینی

تماشا کنید: نام رسمی و بازه‌ی انتشار Project Athia مشخص شد

این بازی دو سال در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود

تماشا کنید: نام رسمی و بازه‌ی انتشار Project Athia مشخص شد سورنا رضایی ۰ ۲۹ اسفند ۱۳۹۹ تریلر بازی

اسکوئر انیکس با انتشار یک تریلر نسبتا طولانی در فضای مجازی، نام رسمی و بازه‌ی انتشار Project Athia را اعلام کرد.

لومینس پروداکشنز و اسکوئر انیکس در جریان لایو استریم The Future of Gaming که اوایل سال گذشته‌ی میلادی برگزار شد از بازی انحصاری Project Athia رونمایی کردند. در آن زمان هیچ گونه اطلاعاتی از ژانرها یا حتی خلاصه‌ی داستان منتشر نشد تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر قرار داشتن پروژه در مراحل ابتدایی توسعه به وجود بیاید. تریلر معرفی فقط زنی شنل پوش را نشان می‌داد که در یک سیاره‌ی چشم نواز حضور داشته و می‌توانست از قدرت‌های جادویی برای مقابله با دشمنان خود استفاده کند.

اسکوئر انیکس در جریان رویداد اختصاصی خود که ساعاتی قبل برگزار شد، با انتشار یک تریلر نام رسمی و بازه‌ی انتشار Project Athia را اعلام کرد. با توجه به تریلر، بازی مزبور از این پس با نام Forspoken شناخته شده و در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی برای پلتفرم‌های هدف در دسترس قرار می‌گیرد. تریلری که اسکوئر انیکس به اشتراک گذاشته بیش از دو دقیقه زمان داشته و در ابتدا الا بالینسکا (Ella Balinska) را نشان می‌دهد. این هنرپیشه‌ی بریتانیایی وظیفه‌ی صداپیشگی و موشن کپچر کاراکتر اصلی را بر عهده دارد؛ کاراکتری که فری هالند نامگذاری شده است. او طی اتفاقاتی وارد سرزمین آثیا شده که در عین زیبا و چشم‌نواز بودن، بسیار خطرناک است.

اگرچه نام رسمی و بازه‌ی انتشار Project Athia مشخص شده، هیچ گونه جزئیاتی از داستان منتشر نشد تا سوالات بسیاری بی‌پاسخ بمانند؛ برای مثال، در حال حاضر نمی‌دانیم داستان حول محور چه موضوعی می‌چرخد و دختری که ظاهرا به دنیای مدرن و امروزی تعلق دارد، چگونه سر از یک جهان جادویی درآورده است. همچنین مشخص نیست مردی که در تریلر نقش یک راهنما را برای فری هالند دارد، چه هدفی را دنبال کرده و چرا به او کمک می‌کند. بدون شک، لومینس پروداکشنز و ناشر ژاپنی پروژه طی ماه‌های آتی جزئیات بیشتری را در دسترس علاقه‌مندان قرار خواهند داد. در ضمن، بد نیست بدانید الا بالینسکا یک هنرپیشه‌ی نسبتا شناخته‌شده بوده و در پرونده‌ی هنری‌اش فیلم Charlie’s Angels 2019 دیده می‌شود.

بازی Forspoken برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 5، ایکس‌باکس سری اس، ایکس‌باکس سری ایکس و رایانه‌های شخصی توسعه می‌یابد. با این حال، دارندگان کنسول‌های مایکروسافت به محض انتشار قادر به تجربه نیستند؛ زیرا این عنوان به مدت دو سال در انحصار پلی‌استیشن خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا