#مهسا_امینی

تم جدید Final Fantasy VII Remake برای دارندگان پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار گرفت

تمی با شکل و شمایل تصویر معروف شخصیت اصلی بازی

تم جدید Final Fantasy VII Remake برای دارندگان پلی‌استیشن پلاس در دسترس قرار گرفت نیکان صبوری ۰ ۲۵ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
تم جدید Final Fantasy VII Remake پلاس

اگر اکانت شما دارای اعتبار پلی‌استیشن پلاس است، می‌توانید هم اکنون تم جدید Final Fantasy VII Remake را به رایگان دریافت کنید.

از زمان معرفی بازی Final Fantasy VII Remake تاکنون تم‌هایی برای این عنوان عرضه شده که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به تم زمان انتشار دموی بازی، تم ویژه برای پیش‌خریدکنندگان بازی و در این اواخر تم مخصوص برای تمامی دارندگان Final Fantasy VII Remake اشاره کرد.

اما این پایان ماجرا نیست و به تازگی مشخص شد که اگر کاربری جزو کسانی باشد که اشتراک پلی‌استیشن پلاس را روی اکانت خود فعال کرده، می‌تواند تم جدید از بازی Final Fantasy VII Remake را به رایگان دریافت کند. شکل و شمایل این تم تصویر معروف روی جلد بازی فاینال فانتزی 7 است که در آن تصویر شخصیت اصلی یعنی Cloud Strife روبه‌روی برج بزرگ شهر میدگار دیده می‌شود. همچنین آهنگی که برای این تم در نظر گرفته شده، موسیقی بسیار معروف بازی Final Fantasy VII Remake است.

این بازی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی عنوان کلاسیک و قدیمی قسمت هفتم Final Fantasy بوده که در سال ۱۹۹۷ توسط Square ساخته و منتشر شد. شرکت Square در سال ۲۰۰۳ میلادی با استودیو Enix ادغام و برند اسکوئر انیکس را به وجود آوردند. حال با گذشت بیش‌ از ۱۰ سال از ساخت Final Fantasy VII، این استودیو بازیسازی، این قسمت جذاب را بازسازی کرد و فعلا برای کاربران کنسول PS4، در دسترس قرار داده است.

لازم به ذکر است که طبق اطلاعات قبلی بازی Final Fantasy VII Remake در چند قسمت عرضه خواهد شد و طبق گفته‌های تتسویا نومورا، کارگردان این سری ساخت قسمت دوم آن شروع شده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا