#مهسا_امینی

تصویر هنری بازی Final Fantasy 7 به صورت رسمی بازسازی شد

انتشار تصویر هنری، تنها شش ماه مانده تا عرضه بازی!

کمپانی اسکوئر انیکس

کمپانی اسکوئر انیکس به مناسبت بیست و دومین سالگرد انتشار بازی Final Fantasy 7 در آمریکای شمالی، تصویر هنری بازسازی شده این اثر را منتشر کرد.

کمپانی اسکوئر انیکس بیست و دومین سالگرد انتشار بازی Final Fantasy 7 در آمریکای شمالی را جشن می‌گیرد و به همین خاطر، یک تصویر هنری بسیار معروف از این اثر را منتشر کرده که کاملا به صورت مدرن بازسازی شده است. در تصویر هنری منتشر شده، شاهد جلوه‌های مدرن و امروزی هستیم که در نسخه بازسازی شده بازی Final Fantasy 7 نیز قطعا با طراحی این چنین همراه خواهیم بود.

بدون توجه به اینکه شما از طرفداران مجموعه Final Fantasy، بازی Final Fantasy VII و یا حتی ژانر نقش‌آفرینی باشید، می‌توانیم بگوییم که احتمالا با تصویرهنری منتشر شده غریبه نخواهید بود. در تصویر می‌توانیم شخصیت کلاود استرایف (Cloud Strife)، پروتاگونیست بازی را ببینیم که همراه با شمشیر خود در مقابل عمارت Shinra ایستاده است و در مقابلش یک برج دیده می‌شود.

بازی Final Fantasy 7

کمپانی Square Enix با انتشار یک توییت با متن زیر از عکس بالا رونمایی کرد:

در  هفتم سپتامبر سال ۱۹۹۷ (۱۶ شهریور ۱۳۷۶) بازی Final Fantasy 7 را در آمریکای شمالی منتشر کردیم. برای اینکه این مناسبت را جشن بگیریم، یکی از به یادماندنی‌ترین تصاویر هنری بازی را بازسازی کردیم. حالا تنها شش ماه تا عرضه بازی Final Fantasy VII باقی مانده است.

بازی Final Fantasy VII در تاریخ ۳ مارس ۲۰۲۰ (۱۳ اسفند ۱۳۹۸) برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد. کمپانی اسکوئر انیکس اعلام کرده که بازی حاوی دو دیسک بلو-ری است. همچنین، این اثر دارای یک نسخه مخصوص با نام Final Fantasy 7 Remake Collector’s Edition است که با قیمت ۳۳۰ دلار در دسترس طرفداران قرار خواهد گرفت.

بازی Final Fantasy VII برای اولین بار در سال ۱۹۹۷ برای اولین کنسول پلی‌استیشن عرضه شد و نه تنها به یکی از ماندگارترین بازی‌های مجموعه Final Fantasy، بلکه به یکی از خاطره‌انگیزترین آثار در صنعت بازی‌های ویدیویی برای گیمرها تبدیل شد. حالا بعد از ۲۲ سال هم طرفداران قدیمی می‌توانند دوباره با جلوه‌های بصری جدیدتر بازی را تجربه کنند و هم گیمرهای جدیدی که پیش از این شانس تجربه این اثر را نداشتند می‌توانند Final Fantasy VII را بازی کنند.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا