#مهسا_امینی

تریلر جدید Final Fantasy VII Remake روی شخصیت Cloud تمرکز دارد

هیجان در گیم اواردز تمامی ندارد

تریلر جدید Final Fantasy VII Remake در جریان مراسم The Game Awards برای حاضران به نمایش در آمد که تمرکز ویژه‌ای روی شخصیت Cloud Strife دارد.

در رویداد The Game Awards تریلرهای زیادی منتشر شد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به تریلر بازی مورد انتظار Final Fantasy VII Remake اشاره کرد. در تریلر به نمایش گذاشته شده نکته‌ی خاصی یافت نمی‌شود و تمرکز بیشتر این تریلر روی شخصیت پردازی محبوب کلاود استرایف و رابطه‌ی او با دیگر شخصیت‌های بازی است. همچنین صحنه‌های کوتاهی از گیم‌پلی این کاراکتر در تریلر جدید به نمایش گذاشته شد. از دیگر کاراکتر‌هایی که در این تریلر به حضور داشتند می‌توان به Tifa Lockhart، Aerith Gainsborough و Barret Wallace اشاره کرد.

Final Fantasy VII Remake در تاریخ ۱۳ اسفند ۱۳۹۸ (۳ مارس ۲۰۲۰) برای کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر می‌شود. قابل توجه است که بازی انحصار زمانی یک ساله سونی خواهد و در سال ۲۰۲۱ برای دیگر پلتفرم‍‍‍‌ها هم منتشر خواهد شد.

بازی Final Fantasy VII Remake نسخه‌ی بازسازی شده از روی بازی‌ای به همین نام است ولی با توجه به وسعت زیاد و مدرن شدن آن، کارگردان بازی یعنی Tetsuya Nomura تایید کرد که برای خالی نبودن محتوای Final Fantasy VII Remake، به آن تعدادی کاراکتر و باس‌های جدیدی اضافه کرده است. همچنین این بازی شامل چند قسمت خواهد بود و تیم توسعه در حال حاضر به ساخت قسمت دوم آن پرداخته‌اند. تعداد قسمت‌های بازی همچنان مشخص نبوده و به نظر می‌رسد که حتی خود سازنده‌ها هم نمی‌دانند که بازی قرار است چند قسمت باشد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا