1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Final Fantasy 7 Rebirth

شکار سفیروث

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Final Fantasy 7 Rebirth ۰ ۱۶ اسفند ۱۴۰۲ تریلر بازی کپی لینک

شرکت اسکوئر انیکس مدتی پیش تریلر زمان عرضه قسمت دوم بازی Final Fantasy 7 Rebirth را به اشتراک گذاشت.

بعد از چهار سال صبر و انتظار، در نهایت قسمت دوم ریمیک بازی فاینال فانتزی ۷ توسط اسکوئر انیکس در دسترس هوادارها قرار گرفت؛ اثری که حسابی تحسین منتقدها را برانگیخت و به لطف گیم‌پلی جذاب و روایت داستان درگیرکننده، به یکی از بهترین آثار بازسازی شده تبدیل شد.

در همین راستا، مدتی پیش تیم سازنده تریلر زمان عرضه بخش دوم بازی Final Fantasy 7 Rebirth را پخش کرد که بخش‌‍‌هایی از گیم‌پلی و صحنه‌های مهم بازی را نشان می‌دهد. از طرفی، تیم سازنده در توصیف بازی این چنین می‌گوید:

در بخش دوم ریمیک Final Fantasy 7 Rebirth، پس از فرار از شهر دیستوپیایی میدگار، کلود به همراه دوستان خود سفری را برای شکار سفیروث آغاز می‌کنند؛ فردی تهدیدآمیز از گذشته کلود که برای حکومت بر این سیاره تلاش بسیاری کرده است. به تیم ملحق شوید تا در سراسر جهان گسترده، پرتکاپو و مملو از اسرار و داستان‌های متعدد مردم و فرهنگ‌های این سیاره سفر کنید.

لازم به ذکر است که قسمت دوم ریمیک بازی Final Fantasy 7 در حال حاضر به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 5 در دسترس قرار دارد. ناگفته نماند که بازی تا اوایل خرداد سال آینده در انحصار سونی بوده و بعد از آن احتمالا برای کامپیوتر نیز عرضه خواهد شد.

در این میان، بهتر است بدانید که نائومی هاماگوچی، کارگردان ریمیک فاینال فانتزی، به تازگی اعلام کرده که روند ساخت بازسازی قسمت سوم آغاز شده است. با این حال، به نظر می‌رسد که این عنوان به این زودی‌ها روانه بازار نمی‌شود و با توجه به فاصله چهار ساله میان قسمت اول و دوم این ریمیک، انتظار می‌رود که قسمت بعدی در سال ۲۰۲۸ میلادی منتشر شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments