#مهسا_امینی

منتظر اضافه شدن یک باس جدید به Final Fantasy 14 باشید

یکی از سخت‌ترین باس‌های فاینال فانتزی هفتم به قسمت چهاردهم خواهد آمد

به Final Fantasy 14

شرکت Square Enix از اضافه شدن یک باس جدید به بازی Final Fantasy 14 خبر داد که پیش از این در قسمت هفتم یکی از باس‌های بازی بوده است.

پچ نسخه‌ی 5.2 از بسته‌ی گسترش‌دهنده‌ی Shadowbringers که در ماه جولای برای «فاینال فانتزی ۱۴» منتشر شد، قرار است اولین باس‌های اختیاری را به بازی اضافه کند که یکی از آن‌ها باسی به نام Ruby Weapon است. این باس پیش از این یکی از باس‌های اختیاری و در عین حال سخت‌ترین باس‌های قسمت هفتم فاینال فانتزی بود. تهیه‌کننده‌ی بازی Naoki Yoshida در طی لایواستریم جدیدی این جزئیات را عنوان کرد و تصویری از این باس را هم به نمایش گذاشت.

یوشیدا گفت که باس‌های این پچ جدید Weapon گونه هستند. عبارت Weapon در سری فاینال فانتزی مختص به موجوداتی است که اکثرشان به عنوان یک باس در بازی قرار می‌گیرند و جزوهای باس‌های سخت سری محسوب می‌شوند. در حال حاضر به جز Ruby Weapon حضور گونه‌ی دیگری از این موجودات در Final Fantasy 14 تایید نشده است، اما می‌توان انتظار داشت که در پچ‌های بعدی شاهد حضورشان باشیم.

پیش از Ruby Weapon هیولای دیگری به اسم Ultima Weapon هم به بازی اضافه شده بود و همین حالا در قالب یک باس و در دو موقعیت جداگانه می‌توان با آن مبارزه کرد.

هنوز تاریخ انتشاری برای پچ نسخه‌ی 5.2 اعلام نشده است، اما طبق حدس‌ها و احتمالات در اواسط فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ در دسترس قرار خواهد گرفت. شرکت Square Enix در کنار اعلام جزئیات این پچ، از رسیدن آمار بازیکنان بازی به ۱۸ میلیون نفر خبر داد. در حال حاضر قابلیتی به نام Free Login Campaign هم برای بازیکنانی در دسترس قرار گرفته که اشتراک‌شان تمام شده است و با این قابلیت می‌توانند به مدت پنج روز متوالی ماجراهای خود را در بازی ادامه دهند.

عنوان Final Fantasy 14 هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا