بازگشت دواین جانسون به سری سریع و خشن پس از ۶ سال

آیا دواین جانسون و وین دیزل اختلافات را کنار گذاشته‌اند؟

بازگشت دواین جانسون به سری سریع و خشن پس از ۶ سال عرفان بدری ۰ ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
بازگشت دواین جانسون به سری سریع و خشن پس از ۶ سال

پس از سال‌ها جنجال و حاشیه و درگیری با ستاره و تهیه‌کننده مجموعه Fast & Furious، اکنون رسما شاهد بازگشت دواین جانسون سری سری سریع و خشن هستیم.

در سال ۲۰۱۱، دواین جانسون (Dwayne Johnson) که تا پیش از به دلیل حضور در کمپانی کشتی کج WWE به راک (The Rock) معروف بود و در فیلم‌های چون The Mummy Returns و The Scorpion King ایفای نقش کرده بود، به مجموعه Fast & Furious پیوست. او در فیلم Fast Five نقش لوک هابز (Luke Hubbs) را ایفا کرد و موفق شد تا طرفداران زیادی به دست بیاورد.

در ادامه، دواین جانسون در فیلم‌های Furious 7، Fast & Furious 6 و در نهایت The Fate of the Furious نیز نقش خود را تکرار کرد. موفقیت دواین جانسون در سری Fast & Furious به قدری زیادی بود که حتی یک اسپین‌آف با محوریت شخصیت او و دکارد شاو (Deckard Shaw) با بازی جیسون استاتهام (Jason Statham) با نام Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw نیز ساخته شد.

اما در پشت صحنه ساخت The Fate of the Furious اوضاغ چندان برای دواین جانسون خوب پیش نرفت. یکی از معروف‌ترین و بدنام‌ترین دشمنی‌ها در چند سال اخیر هالیوود مریوط به دواین جانسون و وین دیزل (Vin Diesel) است. در زمان ساخت The Fate of the Furious درگیری‌ها بین بازیگران لوک هابز و دومینیک تورتو (Dominic Toretto) به اوج خود رسید و این در نهایت باعث شد تا دواین جانسون برای همیشه از حضور در فیلم‌های اصلی مجموعه Fast & Furious کناره‌گیری کند.

اکنون که زمان کمی تا اکران سراسری جدیدترین فیلم این مجموعه با نام Fast X‌ فاصله داریم، اولین نمایش جهانی آن در رم آغاز شده شده است. حالا رسانه The Wrap که در جریان این نمایش حضور داشته، از بازگشت دواین جانسون به سری سریع و خشن خبر داده است. در گزارش این رسانه اطلاعات چندانی منتشر نشده، اما گفته شده که دواین جانسون در یکی از صحنه‌های پس از تیتراژ فیلم Fast X حضور داشته و انتظار می‌رود تا در قسمت بعدی Fast & Furious نیز نقش خود را تکرار کند.

با توجه به حضور کوتاه دواین جانسون در فیلم Fast X، چندان تعجب‌آور نیست که عوامل ساخت این اثر چگونه توانستند حضور این بازیگر را تا به این لحظه مخفی کنند. اما چیزی که مشخص نیست، این است که آیا حالا دیگر دواین جانسون و وین دیزل اختلافات خود را کنار گذاشته‌اند که جانسون حاضر به بازگشت شده است؟ برای پاسخ به این سوال باید منتظر بیانیه این دو بازیگر باشیم.

فیلم Fast X در تاریخ ۱۹ مه ۲۰۲۳ (۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲) در سالن‌های سینمای سراسر دنیا اکران می‌شود. همچنین قسمت یازدهم و دوازدهم سری سریع و خشن به همراه قسمت دوم اسپین‌آف Hobbs & Shaw در دست ساخت قرار دارند.

3.7 15 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا