1%
  • 10/10

بازیگر گالاکتوس در The Fantastic Four از شرط مارول برای بازگشتش در آثار بعدی می‌گوید

فیلمبرداری طی هفته‌های آتی شروع می‌شود

بازیگر گالاکتوس در The Fantastic Four از شرط مارول برای بازگشتش در آثار بعدی می‌گوید ۲۹ ۰۳ تیر ۱۴۰۳ سینمای جهان کپی لینک

طبق گفته‌های بازیگر گالاکتوس در The Fantastic Four بازگشتش در آثار بعدی قطعی نبوده و مارول برای آن یک شرط مهم دارد.

در حالی که منابع غیررسمی خاویر باردم (Javier Bardem) و آنتونیو باندراس (Antonio Banderas) را بعنوان گزینه‌های اصلی مارول برای گالاکتوس معرفی کرده بودند، این نقش به یک بازیگر بریتانیایی به نام رالف اینسون (Ralph Ineson) رسید. البته او با فرنچایز Marvel Cinematic Universe غریبه نبوده و سال‌ها پیش نقش یک خلبان متعلق به گروه رَوِجرز (Ravagers) را در قسمت اول محافظان کهکشان (Guardians of the Galaxy) ایفا کرده بود.

رالف اینسون چندی پیش مصاحبه‌ای را با رسانه The Movie Dweeb انجام داد که در جریان آن پیرامون موضوعات مختلفی صحبت کرد. بازیگر گالاکتوس در The Fantastic Four فاش کرد در صورتی در آثار بعدی مارول بازمی‌گردد که ریبوت چهار شگفت انگیز بتواند عملکرد خوبی در باکس آفیس داشته باشد:

خوشحال هستم که حالا بخشی از این جهان شدیداً دیوانه کننده و وسیع محسوب می‌شوم. چیزهای زیادی هست که باید بابتشان هیجان زده بود.

این اتفاق [بازگشتش در آثار بعدی] در صورتی رخ می‌دهد که فیلم‌ عملکرد موفقیت آمیزی داشته باشد. فروش بالا، یک نتیجه عالی برای همه دست اندرکاران بخصوص من خواهد بود.

چهره‌های شاخصی روی فیلم The Fantastic Four کار می‌کنند که باعث می‌شود نسبت به موفقیتش امیدوار باشیم. مت شکمن (Matt Shakman) که سریال تحسین برانگیز WandaVision را در پرونده هنری خود دارد، روی صندلی کارگردانی نشسته است. پدرو پاسکال (Pedro Pascal)، ونسا کربی (Vanessa Kirby)، جوزف کویین (Joseph Quinn) و ابن ماس بچراک (Ebon Moss-Bachrach) هم نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند.

با این حال، نباید فراموش کرد فیلم Fantastic Four که در سال ۲۰۱۵ میلادی روی پرده نقره‌ای آمده بود، یک افتضاح تمام عیار بود و دیدگاهی منفی‌ای را نسبت به اعضای این تیم ابرقهرمانی بوجود آورد؛ دیدگاهی که می‌تواند به فروش ریبوت مجموعه لطمه بزند. اتفاق مشابهی برای The Suicide Squad رخ داد و علی‌رغم جذابیت بالا، بخاطر کیفیت پایین قسمت اول و دیدگاهی منفی‌ای که نسبت به جوخه انتحار بوجود آمده بود، نتوانست به فروش خوبی دست یابد.

فیلم The Fantastic Four طی هفته‌های آینده جلوی دوربین می‌رود تا حدوداً یک سال دیگر اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

29 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments