به‌روزرسانی جدیدی از پروسه تولید و انتخاب بازیگران فیلم Fantastic Four منتشر شد

ریبوت اولین خانواده مارول در چه وضعیتی قرار دارد؟

به‌روزرسانی جدیدی از پروسه تولید و انتخاب بازیگران فیلم Fantastic Four منتشر شد پارسا خلیلی ۲ ۱۶ مهر ۱۴۰۲ مارول
بازیگران فیلم Fantastic Four

به‌دنبال اتمام اعتصابات انجمن نویسندگان، به‌روزرسانی جدیدی از پروسه تولید و انتخاب بازیگران فیلم Fantastic Four منتشر شده و طرفداران را حسابی هیجان‌زده کرده است.

از زمانی که کوین فایگی (Kevin Feige) در رویداد مجازی Disney Investors Day 2020 از ساخته شدن ریبوت چهار شگفت انگیز خبر داد، شایعات زیادی در رابطه با بازیگران فیلم بین طرفداران دست به دست شده است. این ریبوت مورد انتظار که آغازگر فاز ششم دنیای سینمایی مارول است، توسط مت شکمن (Matt Shakman)، کارگردان مجموعه تلویزیونی سیتکامی WandaVision کارگردانی می‌شود و پیرو اعتصابات هالیوود برای اکران در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) برنامه‌ریزی شده است.

متاسفانه استودیو مارول طی چند سال گذشته سکوت اختیار کرده و حتی یک کلمه هم درباره بازیگران اولین خانواده مارول صحبت نکرده است. با این حال طرفداران مثل همیشه دست از حدس زدن برنداشته و هر روز یکی از ستاره‌های مطرح هالیوود را در قامت اعضای اولین خانواده مارول قرار می‌دهند. آخرین شایعات حاکی از آنند که آدام درایور (Adam Driver) برای نقش رید ریچاردز، مارگو رابی (Margot Robbie) و جودی کامر (Jodie Comer) برای نقش سو استورم، پال مسکال (Paul Mescal) برای نقش جانی استورم و در آخر دیوید دیگز (Daveed Diggs) برای ایفای نقش بن گریم با استودیو مارول وارد مذاکره شده‌اند.

در حال حاضر هیچکدام از این شایعات توسط مارول تایید یا تکذیب نشده‌اند، اما مت شکمن به‌تازگی در مصاحبه با وب‌سایت کلایدر، درباره پروسه فیلمبرداری و انتخاب بازیگران صحبت و طرفداران را حسابی هیجان‌زده کرد. به‌گفته او مراحل پیش تولید حین اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA) طی شده و اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود، پروسه فیلمبرداری سال آینده در استودیو پاینوود لندن آغاز و به‌روزرسانی جدیدی از لیست بازیگران منتشر می‌شود.

پاینوود لندن. این همان استودیویی است که از ابتدا برای آغاز مراحل فیلمبرداری در نظر داشتیم. شاید عجیب به نظر برسد ولی ما مراحل پیش تولید را حین اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران پیش بردیم که به‌شدت سخت و چالش برانگیز بود. با این حال اوقات خیلی خوبی داشتم چون دارم روی پروژه رویایی کار می‌کنم. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود و اعتصابات بازیگران در آینده نزدیک به پایان برسد، سال آینده پروسه فیلمبرداری در استودیو پاینوود لندن آغاز و به‌روزرسانی جدیدی از لیست بازیگران منتشر خواهد شد. تنها چیزی که اجازه دارم بگویم این است که ریبوت چهار شگفت انگیز در عین وفادار بودن به کمیک‌ها، روایت‌گر داستانی کاملا جدید و منحصر به‌فرد است که هوش از سرتان می‌برد.

همانطور که مت شکمن اشاره کرده، همه‌چیز به پایان یافتن اعتصابات اتحادیه بازیگران بستگی دارد، چراکه اگر در آینده نزدیک به پایان نرسد، پروسه فیلمبرداری در حالت تعلیق باقی می‌ماند و استودیو مارول هم نمی‌تواند از بازیگران اصلی رونمایی کند. 

ریبوت به‌شدت مورد انتظار Fantastic Four در تاریخ ۲ می سال ۲۰۲۵ (۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۴) در سینماها اکران خواهد شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا