برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بازیگر لوسی در سریال فال‌اوت از فصل دوم آن می‌گوید

"دوست دارم لوسی کمی شورشی شود"

بازیگر لوسی در سریال فال‌اوت از فصل دوم آن می‌گوید ۰ ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
لوسی در سریال فال‌اوت

الا پرنل ستاره و بازیگر شخصیت لوسی در سریال فال‌اوت در گفتگوی اخیرش در رابطه با فصل دوم آن صحبت کرده است.

سریال تلویزیونی فال‌اوت که اقتباسی از مجموعه بازی آن ساخته کمپانی بتسدا (Bethesda) بوده، به موفقیتی عظیم دست پیدا کرده و تاکنون میلیون‌ها ساعت روی شبکه آمازون پرایم ویدئو استریم شده و هم‌چنین بخش عظیمی از گفتگوهای صورت گرفته در شبکه‌های اجتماعی را به خود اختصاص داده است. در مدتی زمان کوتاهی پس از انتشار فصل اول، شبکه آمازون از تمدید این مجموعه تلویزیونی برای فصل دوم خبر داد.

در حالی که هنوز مدت زمان زیادی تا انتشار فصل دوم سریال Fallout باقی مانده، یکی از بازیگران اصلی این مجموعه یعنی الا پرنل (Ella Purnel) که وظیفه نقش آفرینی شخصیت لوسی در سریال فال‌اوت را برعهده دارد، از آرزوها و خواسته خود برای شخصیتی که ایفا می‌کند در فصل دوم گفت. پرنل در گفتگو با نشریه Vanity Fair توضیح داد که دوست دارد با بازگشت این مجموعه، چه جوانبی از شخصیت لوسی مورد بررسی قرار بگیرد.

پرنل این گونه اظهار داشت که “من دوست دارم تا این شخصیت هم‌چنان بامزه باشد زیرا انجام آن بسیار لذتبخش است. من دوست دارم تا این شخصیت هم‌چنان سکانس‌های بدلکاری مهیجی داشته باشد زیرا انجام آن هم لذت فراوانی به همراه داشت. مشتاق هستم تا ببینم لوسی به شخصیتی تبدیل می‌شود که روی پاهای خود استوار است. دوست دارم ببینم تا لوسی به عقایدی دست پیدا کند که تماما متعلق به خودش بوده و محصول تربیت و اطرافیانش نیست.”

“من فکر می‌کنم بخشی از این موضوع که لوسی، انسان خوبی به شمار می‌رود به این مربوط بوده که او کاملا خودش است. و این چیزی بوده که این شخصیت را تشکیل می‌دهد. من نمی‌دانم چه حوادثی در راه این شخصیت خواهد بود و در هر صورت برای ایفای نقش آن حضور خواهم داشت. با این حال هم‌چنین دوست دارم ابراز مخالفت او در موارد مختلفی را مشاهده کنم. به نوعی کمی حالت شورشی یا سرکشی در او ایجاد شود.”

در حال حاضر شبکه آمازون هیچ گونه جزئیات در خصوص فصل دوم سریال فال‌اوت و یا زمان تقریبی انتشار آن ارائه نکرده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments