1%
  • 0/10

بازی Fallout 5 زودتر از انتظارها عرضه می‌شود

تلاش ایکس باکس برای تسریع روند ساخت

بازی Fallout 5 زودتر از انتظارها عرضه می‌شود ۰ ۲۳ خرداد ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه Fallout 5

بر اساس اظهارات اخیر رئیس کل بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت، ظاهرا بازی Fallout 5 زودتر از انتظارها عرضه خواهد شد.

پروسه ساخت بازی‌ها در شرکت بتزدا اغلب طولانی است و این کمپانی برخلاف سایر برخی از بازی‌سازها به طور همزمان و جدی روی توسعه چند پروژه فعالیت نمی‌کند. به همین خاطر، با توجه به ساخت The Elder Scrolls 6 توسط این شرکت، به نظر می‌رسید که بازی جدید فال‌اوت به این زودی‌ها ساخته و منتشر نخواهد شد.

با این حال، در پی موفقیت چشمگیر سریال فال‌اوت و محبوبیت باورنکردنی آن در میان گیمرها، ظاهرا ایکس باکس قصد دارد تا هرچه زودتر ساخت Fallout 5 به طور جدی آغاز و بازی به بازار عرضه شود. آقای فیل اسپنسر، رئیس کل بخش گیمینگ شرکت مایکروسافت به تازگی در گفت‌وگویی خاطرنشان کرده که تیم سازنده در تلاش است تا بازی را زودتر از پیش‌بینی‌ها عرضه کند.

فیل اسپنسر در این زمینه توضیح می‌دهد:

سریال فال‌اوت به طور ویژه برای ما شگفت‌انگیز بود. بله، تاد هاوارد روی برنامه‌های کاری نظارت می‌کند و من به این قضیه ورود پیدا نمی‌کنم. او همیشه موفقیت‌ها را تشخیص داده و به طور عمیق درباره آن‌ها و معناها فکر می‌کند.

بهتر است بدانید که طبق اعلام پیشین شرکت بتزدا، هوادارها نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه بازی جدید فال‌اوت باشند؛ چرا که تیم سازنده هم اکنون روی توسعه بازی The Elder Scrolls 6 متمرکز شده و قاعدتا با اتمام این پروژه، ساخت فال‌اوت جدید آغاز خواهد شد.

در این حالت، بازی بعدی سری فال‌اوت تا پایان چرخه عمر کنسول‌های نسل نهم روانه بازار نخواهد شد و چه بسا طبق پیش‌بینی‌ها، نباید تا سال ۲۰۳۰ میلادی منتظر عرضه آن باشید. با این وجود، اظهارات اخیر فیل اسپنسر نشان می‌دهد که بتزدا در تلاش است تا هرچه زودتر روند ساخت بازی را آغاز کند. ممکن است که برای تسریع روند ساخت بازی، استودیوهای دیگر ایکس باکس نیز به این پروژه ملحق شوند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments