اسکین Gris به بازی Fall Guys اضافه می‌شود

سورپرایز مدیاتونیک

Fall Guys

توسعه‌دهندگان Fall Guys: Ultimate Knockout اسکین بازی محبوب و مستقل Gris را به این عنوان اضافه کردند.

طبق اخبار منتشر شده، به تازگی اسکین جدیدی در Fall Guys: Ultimate Knockout در دسترس قرار گفته که بر اساس یکی از بازی‌های پازلی موفق و معروف طراحی شده است. Gris عنوانی است که اعضای استودیوی Mediatonic طبق آن اسکین جدید فال گایز را طراحی و منتشر کرده‌ که به واسطه‎ی آن، بازخورد خوبی هم از کاربران دریافت کرده‌اند.

GRIS

این خبر در حساب رسمی توییتر فال گایز منتشر شده و  طرفداران بازی گریس را هیجان‌زده کرده است. در واقع بخش بالایی این اسکین، مانند شخصیت اصلی بازی گریس بوده و از مدل موی او گرفته شده است. توجه داشته باشید که برای خرید این اسکین باید ۱۰ Crown هزینه‌ کنید. این اسکین هم‌اکنون برای کاربران دو نسخه‌ی PC و پلی‌استیشن 4 فال گایز در دسترس قرار دارد.

علاوه‌بر این، اسکین Alyx که متعلق به فرنچایز Half-Life است، در بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در دسترس قرار دارد. Alyx یکی از چندین اسکین ولو محسوب می‌شود که به تازگی به فال گایز اضافه شده و اخیرا علاوه‌بر کابران نسخه‌ی استیم، کسانی که با پلتفرم پلی‌استیشن 4 بازی را تجربه می‌کنند، می‌توانند Alyx را داشته باشند. البته برای دریافت این اسکین، بازیکنان باید حداقل ۱۰ Crown داشته باشند.

بازی Fall Guys: Ultimate Knockout در فوریه‌ی ۲۰۲۰ توسط استودیوی Mediatonic و شرکت ناشر دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) برای پلتفرم رایانه‌های شخصی و پلی‌استیشن 4 عرضه شد. این بازی‌ پرطرفدار در سبک بتل رویال و پلتفرمر ساخته شده و توانسته کاربران زیادی را به خود جذب کند.

اگر علاقه‌مند هستید تا درمورد این بازی محبوب بیشتر بدانید، می‌توانید نقد و بررسی بازی Fall Guys را از سرگرمی مطالعه کنید. همچنین، تعدادی از ترفندهای کاربردی فال گایز برای کسانی که می‌خواهند در تمام مینی‌گیم‌های این بازی پیروز شوند، در مطلبی جداگانه در دسترس قرار دارد و می‌توانید با کمک آن مهارت خود را بیشتر کنید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا