زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier رسما اعلام شد

فاز تولید هنوز به اتمام نرسیده است

زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier

به لطف به‌روزرسانی‌ای که در وب سایت دیزنی پلاس صورت گرفت، زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier مشخص شده است.

در پی موفقیت‌های دنیای سینمایی، مدیران مارول تصمیم گرفتند با شبکه‌ها و سرویس‌های استریم وارد همکاری شده و اقتباس‌های سریالی شخصیت‌ها و گروه‌های ابرقهرمانی را تولید کرد. اگرچه عملکرد کلی آن‌ها بسیار مثبت بود اما با گذشت چند سال از آغاز پخش، روند لغو شدنشان آغاز شد. دلیل اتخاذ چنین تصمیم‌هایی مشخص نبود تا اینکه  والت دیزنی رسما از سرویس استریم خود تحت عنوان دیزنی پلاس پرده برداشت؛ سرویسی که کار خود را از نوامبر سال گذشته‌ی میلادی آغاز کرد. مدیران استودیو قصد داشتند نسل جدید سریال‌های تلویزیونی را تولید کنند تا به صورت انحصاری از دیزنی پلاس پخش شود.

مارول می‌خواست The Falcon and The Winter Soldier را از آگوست (مصادف با ۱۱ مرداد الی ۱۰ شهریور) روی آنتن ببرد اما همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی چالش‌های بسیاری را به وجود آورد. با ادامه‌دار شدن تعطیلی‌ها، تیم تولید نتوانست مطابق انتظار پیش رفته و صحنه‌های مورد نظر را ضبط کند که نتیجه‌اش عقب افتادن از برنامه‌ریزی‌ها بود. در پی چنین اتفاقی، استودیوی سازنده مجبور شد سریال مشترک فالکون و سرباز زمستان را از لیست پخش حذف کرده و عرضه‌اش را تا اطلاع ثانوی به تعویق بیاندازد. حال و با گذشت حدودا دو ماه، زمان انتشار مشخص شده است.

به لطف به‌روزرسانی‌ای که اخیرا در وب سایت دیزنی پلاس صورت گرفته، اکنون زمان حدودی پخش The Falcon and The Winter Soldier را می‌دانیم. بر این اساس، محصول جدید استودیوی مارول در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی در دسترس قرار خواهد گرفت. تقریبا همزمان با این اتفاق، صفحه‌ی WandaVision هم به‌روزرسانی و دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۱۱ آذر الی ۱۱ دی) به عنوان بازه‌ی پخش اعلام شد. با در نظر گرفتن این موارد، می‌توان گفت سریال مشترک اسکارلت ویچ و ویژن اولین اثر از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود که منتشر می‌شود. در ضمن، نخستین تریلر این سریال هم به اشتراک گذاشته شده است.

استودیوی مارول در قبال The Falcon and The Winter Soldier بسیار محتاطانه عمل کرده و تاکنون هیچ گونه اطلاعات رسمی‌ای را به اشتراک نگذاشته است. تنها نکته‌ی مورد تایید این است که اتفاقات حول محور سم ویلسون و باکی بارنز می‌چرخد. با این حال، به نظر می‌رسد فیلمنامه نیم نگاهی هم به دیگر شخصیت‌ها خواهد داشت. طبقب گفته‌ی امیلی ون‌کمپ (Emily VanCamp)، دلیل غیبت شارون کارتر طی سال‌های گذشته مورد کندوکاش قرار می‌گیرد. آخرین حضور این شخصیت جلوی دوربین به فیلم Captain America: Civil War محصول سال ۲۰۱۶ میلادی بازمی‌گردد.

با وجود اینکه همه‌گیری ویروس کرونا هنوز به پایان نرسیده، مارول تصمیم گرفت ادامه‌ی فیلمبرداری The Falcon and The Winter Soldier را آغاز کند. تیم تولید در حال حاضر در آتلانتا واقع در ایالت جرجیای آمریکا به سر می‌برد و احتمالا روند ضبط صحنه‌ها طی روزهای آتی به پایان خواهد رسید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا