فیلمبرداری قسمت جدید Evil Dead احتمالا اواخر سال جاری میلادی آغاز می‌شود

باز هم خبری از اش ویلیامز نیست

فیلمبرداری قسمت جدید Evil Dead

بروس کمپبل در جریان جلسه‌ی پرسش و پاسخی که چندی پیش برگزار شد، از احتمال آغاز فیلمبرداری قسمت جدید Evil Dead در اواخر سال جاری میلادی خبر داد.

طی سال‌های اخیر اقتباس‌هایی از فرنچایز Evil Dead در حوزه‌ی تلویزیون و همچنین کمیک بوک منتشر شد، اما از سال ۲۰۱۳ میلادی تاکنون هیچ خبری از فیلم سینمایی جدید نشنیده‌ایم. فیلمی که حدودا هفت سال پیش منتشر شد، با نام Evil Dead شناخته می‌شود و دنباله‌ای مستقیم برای قسمت اول این فرنچایز بود که سال ۱۹۸۱ میلادی اکران شد. این فیلم ترسناک فراطبیعی با بودجه‌ی ۱۷ میلیون دلاری ساخته شد و توانست حدودا ۹۸ میلیون دلار در سراسر جهان بفروشد.

بروس کمپبل (Bruce Campbell) بازیگر و تهیه‌کننده‌ی فرنچایز Evil Dead چندی پیش در یک جلسه‌ی پرسش و پاسخ در جریان رویداد Fan Expo Vancouver حضور پیدا کرد. کمپبل در بخشی از صحبت‌های خود گفت فیلمبرداری قسمت جدید Evil Dead احتمالا اواخر سال جاری میلادی شروع می‌شود. ساخت قسمت جدید، خبر غیرمنتظره‌ای نیست و پیش از این خبرهایی در این مورد منتشر شده بود، اما نخستین بار است که اطلاعاتی از روند تولید به اشتراک گذاشته می‌شود:

در حال تولید فیلم‌های بیشتری هستیم. سم ریمی (Sam Raimi) پس از بررسی‌های فراوان بالاخره فرد جدیدی که قرار است یک فیلم ترسناک بر اساس فرنچایز Evil Dead بسازد را انتخاب کرد. در این فیلم خبری از اش ویلیامز نیست. این فیلم به داستان‌های بیشتری می‌پردازد.

سم ریمی در میان مخاطبان عام سینما با سه‌گانه‌ی Spider-Man شناخته می‌شود، اما او پیش از آن فرنچایز Evil Dead را خلق کرده بود. ریمی سه قسمت اول را کارگردانی کرد و پس از آن هم به‌عنوان تهیه‌کننده در ساخت قسمت چهارم حضور یافت. این کارگردان آمریکایی همچنین یکی از خالقان سریال تلویزیونی Ash vs. Evil Dead بود. سازنده‌ی سه‌گانه‌ی Spider-Man اوایل سال جاری میلادی در بخشی از مصاحبه‌ی خود گفت تنها در صورتی کارگردانی قسمت جدید Evil Dead را بر عهده می‌گیرد که بروس کمپبل حاضر به بازگشت برای ایفای دوباره‌ی نقش اش ویلیامز باشد.

اگرچه گفته‌های سم ریمی برای طرفداران Evil Dead امیدوارکننده است، اما به احتمال بسیار چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد، زیرا بروس کمپبل سال ۲۰۱۸ میلادی رسما اعلام کرد دیگر علاقه‌ای به ایفای نقش اش ویلیامز ندارد. این بازیگر آمریکایی هیچ وقت درباره‌ی دلایلش توضیحاتی ارائه نداد و تنها به طرفداران خاطرنشان کرد همچنان به سرمایه‌گذاری در فرنچایز Evil Dead ادامه می‌دهد. البته سم ریمی در یکی مصاحبه‌های خود گفت کمپبل از ایفای نقش اش ویلیامز و حضور در صحنه‌های خونین خسته شده است. به همین دلیل چنین تصمیمی گرفت.

اطلاعات چندانی از فیلم جدید فرنچایز Evil Dead در دسترس نیست. تنها می‌دانیم که یک فیلمساز جدید قرار است قصه‌ای تازه را روایت کند که سم ریمی روی نوشتن آن نظارت داشته است. تاریخ یا سال انتشار آن مشخص نیست، اما با توجه به فیلمبرداری در اواخر سال جاری و صد البته مدت زمانی که معمولا مرحله‌ی پس از تولید به طول می‌انجامد، طرفداران Evil Dead در خوشبینانه‌ترین حالت نیمه‌ی دوم سال آینده‌ی میلادی قادر به تماشای قسمت جدید خواهند بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا