بروس کمپبل جزئیات تازه‌ای از پنجمین فیلم Evil Dead به اشتراک گذاشت

نام اثر و همچنین کارگردان مشخص شده است

Evil Dead

بروس کمپبل بازیگر و تهیه‌کننده‌ی آمریکایی در بخشی از مصاحبه‌ی جدید خود به پنجمین فیلم Evil Dead پرداخت و نام کامل آن را فاش کرد.

بروس کمپبل (Bruce Campbell) یک بازیگر آمریکایی است که با حضور در Evil Dead به کارگردانی سم ریمی (Sam Raimi) به شهرت بسیاری دست یافت. او در آن فیلم ترسناک نقش اش ویلیامز را بر عهده داشت که باید جلوی یک نیروی شیطانی را می‌گرفت. دومین ساخته‌ی ریمی بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد و در مقابل بودجه‌ی ۳۰۰ الی ۴۰۰ هزار دلاری خود، ۲۷ میلیون دلار فروخت. کمپبل سپس در Evil Dead II و Army of Darkness حضور یافت که موفقیت‌های قسمت اول را تکرار کردند. او بنا به دلایلی نقش اصلی بازسازی این فرنچایز تحت عنوان Evil Dead را بر عهده نگرفت و آن را به یک بازیگر زن سپرد.

بروس کمپبل چندی پیش مصاحبه‌ای را با وب سایت Empire انجام داد. خبرنگار در بخشی گفتگو سوالی را پیرامون پنجمین فیلم Evil Dead پرسید. طبق صحبت‌های کمپبل، برنامه‌هایی برای ساخت این اثر وجود دارد اما شخصیت محبوب اش ویلیامز در آن حضور نخواهد داشت. همچنین کارگردان این پروژه مشخص شده و لی کرونین (Lee Cronin) قرار است وظیفه‌ی ساخت را بر عهده داشته باشید. این فیلمساز بریتانیایی طی چند وقت اخیر به همراه کمپبل و سم ریمی روی جدیدترین فیلم فرنچایز Evil Dead کار کرده است. در ضمن، این اثر مانند نسخه‌ی بازسازی یک شخصیت اصلی یا به اصطلاح پروتاگونیست مونث خواهد داشت:

از این نقطه به بعد باید روی پای خودشان بایستند که اتفاق خوبی است؛ چون حالا آزادی عمل کاملی دارند. آن‌ها می‌توانند قهرمان‌های مذکر و مونث مختلفی را در فیلم جای دهند. این اثر مقداری متفاوت خواهد بود. نکته‌ی دیگر اینکه قهرمان‌های داستان قرار است آدم‌های عادی باشند. می‌خواهیم این رویه را ادامه دهیم.

اگر محصولات فرنچایز Evil Dead را دنبال کرده باشید، باید بدانید که یک سریال تحت عنوان Ash vs Evil Dead بر اساس آن ساخته شده است. بروس کمپبل در صحبت‌های خود گفت فیلم جدید هیچ ارتباطی با سریال نداشته و داستانی مستقل را روایت می‌کند. او در بخش دیگری از مصاحبه به دو نکته اشاره کرد: نکته‌ی اول اینکه فیلم جدید با نام Evil Dead Now راهی سینماها خواهد شد؛ نکته‌ی دوم و پایانی هم اینکه تماشای The Hole In the Ground سم ریمی را متقاعد کرد که لی کرونین انتخاب مناسبی است. این اثر ترسناک در سال ۲۰۱۹ میلادی اکران شد و علی‌رغم بازخوردهای عموما مثبت از سوی منتقدان، عملکرد قابل‌توجهی در باکس آفیس نداشت.

عدم بازگشت اش ویلیامز و همچنین بروس کمپبل برای بسیاری از طرفداران قدیمی خبری ناامیدکننده است اما اگر از دیدگاهی متفاوت به قضیه نگاه شود، جنبه‌ی مثبت آن خودنمایی می‌کند. این موضوع نشان می‌دهد سازندگان به جای اتکا بر یک نام، سعی دارند روی دیگر بخش‌های فیلم تمرکز کنند. در پایان، لازم به ذکر است که تاریخ یا حتی سال اکران Evil Dead Now مشخص نشده اما طبق گفته‌های بروس کمپبل، تیم تولید امیدوار است این اثر در سریع‌ترین زمان ممکن روی پرده‌ی نقره‌ای برود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا