1%
  • 0/10

جدیدترین فیلم Evil Dead به HBO Max خواهد آمد؛ انتشار اطلاعات اولیه از داستان

این اثر توسط نیو لاین سینما ساخته می‌شود

جدیدترین فیلم Evil Dead به HBO Max خواهد آمد؛ انتشار اطلاعات اولیه از داستان ۰ ۰۶ خرداد ۱۴۰۰ کپی لینک
انتشار Evil Dead Rise

طبق گزارشی که اخیرا روی خروجی The Wrap قرار گرفته، انتشار Evil Dead Rise به سرویس استریم HBO Max سپرده شده است.

سم ریمی (Sam Raimi) در میان مخاطبان عام به سینما با سه‌گانه مرد عنکبوتی شناخته می‌شود که بین سال‌های ۲۰۰۲ الی ۲۰۰۷ میلادی روی پرده نقره‌ای رفتند. او سال‌ها قبل از ساخت Spider-Man، فیلمی ترسناک به نام Evil Dead را تولید بود که نه تنها بازخوردهای بسیار مثبتی را دریافت کرد، بلکه عملکرد قابل‌توجهی در زمینه تجاری داشت. موفقیت‌های این فیلم باعث شد نیو لایو سینما Evil Dead را به یک فرنچایز تبدیل کرده و آثار مختلفی را بر اساس آن بسازد.

بروس کمپبل (Bruce Campbell) در دهه ۸۰ میلادی بازیگر ناشناخته‌شده‌ای بود. او با پذیرش نقش اصلی Evil Dead استعدادهایش را به اثبات رساند و موفق شد نامی برای خود دست و پا کند. کمپبل سپس در قسمت‌های دوم و سوم مجموعه به ایفای نقش پرداخت که تحت عناوین Evil Dead II و Army of Darkness شناخته می‌شود. او ۲۰ سال بعد بازگشت و اینبار، اش ویلیامز را جلوی دوربین سریال Ash vs Evil Dead به تصویر کشید. در ضمن، یک ریبوت از مجموعه در سال ۲۰۱۳ میلادی اکران شد که کمپبل را در نقش اصلی خود ندارد. او تنها یکی از تهیه‌کنندگان بود.

وب سایت The Wrap به واسطه یک گزارش اختصاصی اعلام کرد وظیفه انتشار Evil Dead Rise به سرویس استریم HBO Max سپرده شده است. داستان روی اعضای خانواده‌ای اتمرکز دارد که حین برگزاری یک دورهمی در  ساختمانی بلندمرتبه مورد حمله موجودات شیطانی قرار می‌گیرند. شخصیت‌های اصلی ماجرا، دو دختر خانواده هستند که نقش‌هایشان را الیسا ساترلند (Alyssa Sutherland) و لیلی سالیوان (Lily Sullivan) ایفا می‌کنند. ساترلند به خاطر حضور در Vikings و سالیوان هم به خاطر حضور در Picnic at Hanging Rock شناخته می‌شود. در ضمن، لی کرونین (Lee Cronin) وظیفه نویسندگی فیلمنامه و کارگردانی را به دوش گرفته است. در پرونده هنری او نام فیلم سینمایی The Hole in the Ground دیده می‌شود.

سم ریمی در ابتدا قصد داشت کارگردانی چهارمین Evil Dead را شخصا انجام دهد اما اخیرا به Marvel Cinematic Universe پیوسته و قرار است Doctor Strange in the Multiverse of Madness را جلوی دوربین ببرد. در ضمن، بروس کمپبل درباره پیوستن الیسا ساترلند و لیلی سالیوان به Evil Dead Rise گفت:

Evil Dead در اصل درباره مردم عادی است که باید خود را از شرایط شدیدا ترسناک نجات دهند.

بی‌صبرانه منتظر هستم تا الیسا و لیلی پا جای بازیگرانی قدیمی گذاشته و سنت [کشتن موجودات ترسناک] را ادامه دهند.

Evil Dead Rise در حال حاضر تاریخ انتشاری ندارد اما می‌دانیم فاز فیلمبرداری آن طی ماه آینده میلادی در نیوزیلند آغاز خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments