1%
  • 0/10

آیا بروس کمپبل در سری فیلم های اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج یک نقش را ایفا کرده است؟

ما در مولتی‌ورس هستیم!!

آیا بروس کمپبل در سری فیلم های اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج یک نقش را ایفا کرده است؟ ۶ ۱۳ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
فیلم های اسپایدرمن

صحبت‌های بروس کمپبل (Bruce Campbell) در رابطه با نقش‌هایی که در سری فیلم های اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج داشته، طرفداران را حسابی شوکه کرده است.

اگر طرفدار کارهای سم ریمی (Sam Raimi) باشید، باید بروس کمپبل را بشناسید. از اقتباس لایو اکشن Oz: The Great and Powerful گرفته تا سری فیلم‌های The Evil Dead، او همواره پایه ثابت آثار سم ریمی بوده است. با این حال جای هیچ شکی نیست که محبوب‌ترین و به‌یاد ماندنی‌ترین حضور افتخاری بروس کمپبل به سه‌گانه شاهکار اسپایدرمن مربوط می‌شود که طبق گزارش‌های متعدد، شخصیت کوئینتن بک ملقب به میستریو است.

حین صحبت با وب‌سایت Comicbook.com، بروس کمپبل در اقدامی غیرمنتظره و شوکه‌کننده فاش کرد که نقش‌های او در سری فیلم های اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج در واقع یک شخص هستند. متاسفانه وقتی از او پرسیده شد که آیا این شخصیت واقعا میستریو است، کمپبل پاسخی شفاف و دقیق نداد، اما با اشاره به مولتی‌ورس رسما مدعی شد که در دنیای مارول تنها به یک شخصیت جان بخشیده است.

همانطور که می‌دانید ما با ایده مولتی‌ورس سر و کار داریم و در مولتی‌ورس هر چیزی ممکن است. بله من در دنیای مارول نقش‌های کوتاه زیادی داشتم، از فروشنده پیتزا گرفته تا مدیر یک رستوران ایتالیایی و برگزار کننده مسابقات کشتی اما اگر فکر می‌کنید آنها شخصیت‌های مختلف هستند سخت در اشتباهید. به این میگن مولتی‌ورس دوست من. بنابراین، بله همه نقش‌های کوتاهی که در سری فیلم های اسپایدرمن و دنباله دکتر استرنج داشتم، یک شخص هستند که هنوز هویتش فاش نشده است. من همین الان با روسای مارول تماس گرفتم و داریم به حقیقت ماجرا نزدیک‌ می‌شویم. درباره گزارش‌های مربوط به میسترو هم نظری ندارم. نمی‌توانم چیزی را تایید یا تکذیب کنم.

طبق گزارش‌های قدیمی، بروس کمپبل قرار بوده در فیلم Spider-Man 4 رسما ایفاگر نقش کوئینتن بک ملقب به میستریو باشد اما کنسل شدن پروژه توسط سونی پیکچرز تحقق این رویا را غیرممکن ساخت. با این حال هنوز امیدی به دیدن بروس کمپبل در نقش میستریو هست، چراکه چند ماه پیش شایعه‌ انتخاب شدن سم ریمی برای کارگردانی فیلم Avengers: Secret Wars توسط افشاگران متعدد مطرح شده بود. اگر همه‌چیز طبق برنامه پیش برود و سم ریمی سکان هدایت اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی را بدست بگیرد، احتمال دیدن بروس کمپبل در قامت میستریو بالا می‌رود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Avengers: Secret Wars برای اکران در تاریخ ۷ می سال ۲۰۲۷ (۱۷ اردیبهشت سال ۱۴۰۶) برنامه‌ریزی شده‌ است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

6 دیدگاه
بیشترین رای
جدیدترین قدیمی‌ترین
Inline Feedbacks
View all comments