هنرپیشه‌ی فیلم Evil Dead 2 به سرطان مبتلا شد

هیکس فرصت کمی دارد

هنرپیشه‌ی فیلم Evil Dead 2 به سرطان مبتلا شد مهسا سپاهی ۰ ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ سینمای جهان
فیلم Evil Dead 2 دنی هیکس

دنی هیکس، بازیگر شناخته‌ شده‌ی آمریکایی، اعلام کرده به سرطان درجه‌ی ۴ مبتلا است.

صبح روز جمعه، دنی هیکس در صفحه‌ی رسمی فیس‌بوک خود پستی منتشر و اعلام کرد به سرطان مبتلا شده و احتمالا ۱ تا ۳ سال زنده است. او در سال ۱۹۵۱ به‌دنیا آمده و در حال حاضر ۶۸ سال دارد. هیکس در بین هواداران ژانر وحشت و فیلم‌های ترسناک شناخته شده است و در کارنامه‌ی بازیگری خود در عناوینی از جمله Evil Dead II ،Maniac Cop ،Intruder، Darkman ،The Demolitionist  ،Oz the Great and Powerful ،Wishmaster ،Spider-Man 2 ،Dead Season ،The Blood Hunter ،Alternate Endings Elder Island و My Name is Bruce حضور داشته است.

فیلم شناخته‌ شده‌ی Evil Dead 2 که سبک کمدی ترسناک دارد، در سال ۱۹۸۷ میلادی منتشر شد. این فیلم دومین عنوان از سه‌گانه‌ی Evil Dead محسوب می‌شود که در آن زمان توانست طرفداران سبک وحشت را به خود جذب کند. سم ریمی گارگردان این فیلم بوده و رابرت تیپرت تهیه‌کنندگی آن را برعهده داشته است. اولین عنوان این سه‌گانه در سال ۱۹۸۱ میلادی عرضه شد.

دنی هیکس می‌گوید پزشکان تشخیص داده‌اند او به سرطان درجه‌ی ۴ مبتلا شده و ۱ تا ۳ سال دیگر زنده است. او در فیس‌بوک خود نوشته:

برای تمام کسانی که آن‌ها را هرگز ندیده‌ام و ۶۰۱۸ طرفدار سرسخت که از کارهایم لذت برده‌اند، خبرهای بدی دارم. تشخیص داده شده که من به سرطان درجه‌ی ۴ مبتلا هستم. من تقریبا ۱ تا ۳ سال دیگر زنده می‌مانم. اما باید این را به شما بگویم، به مدت ۶۸ سال به سختی زندگی کرده‌ام. من هیچ شانسی برای برگشت ندارم؛ پشیمانی زیادی هم ندارم. خب دیگر باید بروم. باید بفهمم در جهنم زیر انبار میوه چه می‌گذرد.

اشاره‌ی دنی هیکس به انبار میوه، کنایه از بخش‌های خونین فیلم Evil Dead II است. او بعد از نقش‌آفرینی در این فیلم و همکاری‌اش با سم ریمی، در Darkman ،Intruder و Spider-Man 2 حضور پیدا کرد و بیش‌تر از قبل در بین مردم محبوبیت به‌دست آورد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا