#مهسا_امینی

رونمایی از ظاهر آنتاگونیست در تریلر فیلم Eternals

این ویدیو نزدیک به سه دقیقه زمان دارد

استودیو مارول به تازگی تریلر نهایی فیلم Eternals را در کانال یوتیوب خود منتشر کرده که تماشایش نزدیک به ۳ دقیقه زمان می‌برد.

فاز چهارم فرنچایز Marvel Cinematic Universe پس از یک وقفه طولانی آغاز شده و فیلم‌ها یکی پس از دیگری به سینماها می‌آیند. Black Widow اوایل جولای روی پرده نقره‌ای آمد و حالا هم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در لیست انتظار قرار دارد. پس از این، نوبت به Eternals می‌رسد تا به سالن‌های نمایش آمده و توجه‌ها را به سمت خود جلب کند. داستان این اثر درباره نژادی از موجودات فضایی به نام اترنال‌ها هستند که چندین قرن پیش به سیاره زمین آمده تا از نسل بشر محافظت کرده و آن‌ها را به سمت پیشرفت سوق دهند. آن‌ها طی این مدت در سایه‌ها زندگی کرده‌اند اما سلسله اتفاقاتی باعث می‌شود از مخفی‌گاهشان بیرون آمده و دوباره دور هم جمع شوند.

کلویی ژائو (Chloé Zhao) که فیلم تحسین شده Nomadland را در پرونده هنری خود دارد، کارگردانی Eternals را بر عهده داشت. رامین جوادی (Ramin Djawadi) هم که آهنگساز مشهوری به شمار می‌رود، موسیقی متن را ساخت. نام‌های شاخص به پشت دوربین خلاصه نشده و افراد مشهوری مانند جما چان (Gemma Chan)، ریچارد مدن (Richard Madden)، کیت هرینگتون (Kit Harington)، آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) و سلما هایک (Salma Hayek) نقش‌های اصلی را ایفا کرده‌اند. در ضمن، محصول جدید مارول اولین ابرقهرمان ناشنوا را در خودی جای داده که ماکاری نام داشته و توسط رودن ریدلاف (Lauren Ridloff‎) به تصویر کشیده می‌شود.

مارول ساعاتی قبل تریلر نهایی فیلم Eternals را در کانال یوتیوب خود قرار داد. این ویدیو حدودا سه دقیقه زمان داشته و نکات داستانی مهمی را شامل می‌شود. طبق توضیحاتی که آجاک در ثانیه‌هایی آغازین ارائه می‌دهد، ۵ سال از اتفاقات Avengers: Endgame می‌گذرد. او در ادامه می‌گوید بازگشت ناگهانی جمعیت به سیاره زمین یک موج انرژی بزرگ ایجاد کرد که به رویدادی ناگوار منجر شده است. ویدیو تبلیغاتی در ادامه سرگذشت انرتال‌ها روی زمین را مرور کرده و توضیحاتی را درباره ماموریتشان در این سیاره ارائه می‌دهد. در همین حین، با موجودی وحشتناک روبرو می‌شویم که از دل آب بیرون می‌آید؛ موجودی که قطعا دیوینت است.

تریلر نهایی فیلم Eternals
آرتورکی از بلک نایت

نکات قابل‌توجهی که تریلر نهایی فیلم Eternals در خود جای داده به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. طبق توضیحاتی که سرسی در بخشی از ویدیو ارائه می‌دهد، سلستیال‌ها به اترنال‌ها دستور اکید داده بودند هرگز دخالت مستقیمی در سرنوشت انسان‌ها نداشته باشند، مگر اینکه پای دیوینت‌ها وسط باشد. این بخش از تریلر همچنین نمای کوتاهی از یک سلستیال را به تصویر می‌کشد. در ثانیه‌های پایانی هم با کرو ملاقات می‌کنیم که رهبری دیوینت‌ها را بر عهده دارد. همان‌طور که لو رفته بود، طراحی او نسبت به کمیک بوک‌ها تغییرات زیادی داشته است.

نمایش دین ویتمن یکی دیگر از موارد جالب تریلر اخیر بود که نباید چشم‌پوشی کرد. او طی اتفاقاتی با سرسی آشنا شده و یک رابطه میانشان شکل می‌گیرد. دین همچنین به ابرقهرمانی تحت عنوان بلک نایت تبدیل خواهد شد. نکته جالب اینجا است که تا به این لحظه هیچ تصویری از لباس مخصوصش به فضای مجازی نیامده است.

سلستیال‌ها، موجودات کیهانی عظیمی هستند که قدشان به ۶۰۰ متر می‌رسد. آزمایشات آن‌ها روی نسل بشر به خلقت اترنال‌ها و دیوینت‌ها منجر شده است. همچنین توانایی انسان‌ها برای برخورداری از قابلیت‌های فراطبیعی نتیجه آزمایشات آن‌ها به شمار می‌رود.

فیلم اترنال‌ها اواسط آبان سال جاری به سینماها خواهد آمد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا