برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

نخستین تصویر از ظاهر آنتاگونیست فیلم Eternals منتشر شده است

شکل و شمایل کرو نسبت به آنچه در کمیک بوک‌ها دیده بودیم تفاوت دارد

نخستین تصویر از ظاهر آنتاگونیست فیلم Eternals منتشر شده است ۰ ۱۳ مهر ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک
ظاهر آنتاگونیست فیلم Eternals

یکی از کاربران وب سایت Imgur اخیرا تصاویری را به اشتراک گذاشته است که ظاهر آنتاگونیست فیلم Eternals را فاش می‌کند.

کوین فایگی (Kevin Feige) که مدیریت استودیوی مارول را بر عهده دارد، آوریل سال ۲۰۱۸ میلادی رسما از ساخت یک اقتباس سینمایی بر اساس کمیک بوک‌های اترنال‌ها خبر داد. پس از تایید نسخه‌ی نهایی فیلمنامه و همچنین مشخص شدن اعضای اصلی تیم تولید از جمله کارگردان و بازیگران، پروژه وارد فاز تولید شد. روند ضبط صحنه‌ها نهایتا در فوریه‌ی سال جاری میلادی به پایان رسید. علی‌رغم اینکه همه‌گیری ویروس کرونا و اجرای طرح قرنطینه‌ی خانگی بسیاری از شرکت‌ها و مجموعه‌ها را به تعطیلی کشاند، اعضای شرکت Scanline VFX از خانه‌های خود به کار روی فیلم Eternals ادامه دادند تا این اثر در سریع‌ترین زمان ممکن آماده‌ی پخش شود.

طی سال‌های گذشته اطلاعات چندانی از فیلمنامه‌ی Eternals منتشر نشده است. تنها می‌دانیم داستان حول محور گروهی از ابرقهرمانان می‌چرخد که در واقع نژادی از موجودات فضایی هستند و هزاران سال به طور مخفیانه در زمین زندگی کرده‌اند اما پس از اتفاقی غیرمنتظره مجبور می‌شوند از سایه‌ها بیرون بیایند؛ اتفاقاتی که نتیجه‌ی فعالیت‌های دوینت‌ها بوده‌اند. اگر با دوینت‌ها آشنایی ندارید، باید بگوییم موجوداتی شبیه به انسان هستند که پیش از به وجود آمدن بشر روی سیاره‌ی زمین زندگی می‌کرده و از لحاظ تکنولوژی بسیار پیشرفته هستند.

یکی از کاربران وب سایت Imgur چندی پیش تصاویری را به اشتراک گذاشته است که ظاهر آنتاگونیست فیلم Eternals را فاش می‌کند. این تصویر در واقع از یک عروسک تهیه شده که بر اساس شخصیت منفی داستان به نام کرو طراحی شده است. او از نژاد دوینت‌ها بوده و رهبری آن‌ها بر عهده دارد. طبق آنچه در کمیک بوک‌ها آمده، کرو باید ظاهری شبیه به انسان‌ها داشته باشد اما عروسک به حشرات شبیه است؛ موضوعی که نباید از آن چندان تعجب کرد. کوین فایگی در مصاحبه‌ایی که دسامبر سال گذشته‌ی میلادی انجام داده بود فاش کرد این موجودات در جریان فیلم از طراحی کاملا متفاوتی نسبت به آن چه در کمیک بوک‌ها دیده بودیم برخوردار هستند:

محصول مشترک استودیوهای مارول و والت دیزنی نام‌های شناخته شده‌ای را در تیم بازیگری خود جا داده است که برای مثال می‌توان آنجلینا جولی (Angelina Jolie) در نقش تینا، ریچارد مدن (Richard Madden) در نقش ایکاریس، جما چان (Gemma Chan) در نقش سرسی، کمیل نانجیانی (Kumail Nanjiani) در نقش کینگو، سلما هایک (Salma Hayek) در نقش آجاک، دان لی (Don Lee) در نقش گیلگمش و کیت هرینگتون (Kit Harington) در نقش شوالیه‌ی سیاه را نام برد.

فیلم سینمایی Eternals پس از دو بار تاخیر، در حال حاضر برای اکران از تاریخ ۱۴ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۵ نوامبر سال ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments