1%
  • 0/10

نویسنده Eternals از حضور تانوس در قسمت‌های بعدی جاودانگان می‌گوید

تاریخ انتشار نسخه دیجیتالی مشخص نیست

نویسنده Eternals از حضور تانوس در قسمت‌های بعدی جاودانگان می‌گوید ۰ ۲۲ آبان ۱۴۰۰ سینما کپی لینک
نویسنده Eternals

کاز فیرپو نویسنده Eternals در بخشی از مصاحبه خود با وب سایت The Direct به لزوم حضور یک شخصیت مهم در قسمت‌های بعدی اشاره کرده است.

[در صورتی که نمی‌خواهید صحنه بعد از تیراژ پایانی Eternals برایتان فاش شود، از خواندن مطلب خودداری کنید] جدیدترین فیلم دنیای سینمایی مارول Eternals نام داشته و اخیرا روی پرده نقره‌ای آمده است. این اثر را کلویی ژائو (Chloé Zhao) کارگردانی کرده که به واسطه Nomadland برنده جایزه اسکار شد؛ اتفاقی که به قرار گرفتن بیشتر فیلم جدید کارگردان چینی در مرکز توجه‌ها منجر شده است. جدا از این، بازیگران شاخصی در آن نقش‌آفرینی می‌کنند که برای مثال می‌توان به آنجلینا جولی (Angelina Jolie)، کیت هرینگتون (Kit Harington)، سلما هایک (Salma Hayek) و ریچارد مدن (Richard Madden) اشاره کرد.

داستان بیست و ششمین فیلم Marvel Cinematic Universe درباره گروهی از موجودات قدرتمند و انسان‌نما به نام اترنال‌ها است که چندین قرن پیش به زمین آمدند. آن‌ها از سلستیال‌ها ماموریت یافته‌اند از ساکنان این سیاره در برابر دیوینت‌ها محافظت کنند؛ موجوداتی که بنا به دلایلی به دنبال نابودی نسل بشر هستند. اترنال‌ها اجازه دخالت مستقیم در سرنوشت انسان‌ها را ندارند، مگر اینکه پای دیوینت‌ها وسط باشد. به همین دلیل، رد پایی از آن‌ها در جنگ‌های تاریخی یا حتی نبرد با تانوس دیده نمی‌شود.

کاز فیرپو (Kaz Firpo) یک فیلمنامه‌نویس و کارگردان آمریکایی بوده و در نوشتن فیلمنامه فیلم اترنال‌ها مشارکت داشت. او اخیرا مصاحبه‌ای را با وب سایت The Direct انجام داد و در بخشی از آن درباره قسمت‌های دوم و سوم صحبت کرد. فیرپو تاکید دارد در صورتی که با ساخت چنین فیلم‌هایی موافقت شود، حضور تانوس با نقش‌آفرینی جاش برولین (Josh Brolin) الزامی است. در ادامه می‌توانید جملات نویسنده Eternals را مطالعه کنید:

فکر می‌کنم امکان ندارد بتوانید قسمت دوم یا سوم Eternals را بدون آقای برولین بسازید.

لزوم حضور تانوس در دنباله‌های احتمالی Eternals، به صحنه پس از تیتراژ پایانی قسمت اول مربوط می‌شود. در این صحنه شاهد معرفی استارفاکس هستیم که برادر تایتان دیوانه به شمار می‌رود. استارفاکس با نام اروس هم شناخته شده و برخلاف برادر خود ظاهری انسان‌گونه دارد. او همچنین از قدرت ابرانسانی، تحمل ابرانسانی، چابکی ابرانسانی، طول عمر بالا و قابلیت پرواز برخوردار بوده و می‌تواند روی احساسات دیگران تاثیر بگذارد. نقش این شخصیت را هری استایلز (Harry Styles) خواننده سابق گروه وان دیرکشنز و بازیگر Dunkirk بر عهده دارد. در ضمن، از آنجایی که تانوس مرده، احتمال می‌رود شاهد بازگشتش به واسطه فلش بک باشیم.

مارول و والت دیزنی در بحث فروش فیلم‌های خود روی چین حساب ویژه‌ای باز کرده‌اند. به هر حال، جمعیت بسیار زیادی در آنجا زندگی کرده و همین موضوع باعث شده به یکی از مهم‌ترین بازارها تبدیل شود. با وجود این، Eternals قرار نیست در کشور مزبور اکران شود. کلویی ژائو در یکی از مصاحبه‌های نسبتا قدیمی خود شدیدا از فضای حاکم بر کشورش انتقاد کرده بود؛ فضایی که با دروغ پر شده است.

در حال حاضر مشخص نیست نسخه باکیفیت Eternals چه زمانی به فضای مجازی می‌آید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments