احتمال ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Code: Veronica هنوز وجود دارد

اگر طرفداران بخواهند!

احتمال ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Code: Veronica هنوز وجود دارد نیکان صبوری ۰ ۳۱ فروردین ۱۳۹۹ اخبار بازی
احتمال ساخت Resident Evil Code: Veronica

طبق گفته‌های یک منبع معتبر، احتمال ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Code: Veronica وجود دارد؛ البته اگر طرفداران بخواهند.

همانطور که می‌دانید، احتمالا کپکام در حال ساخت و توسعه‌ی نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil 4 است. این خبر بعد از چراغ سبز نشان دادن شنجی میکامی (کارگردان نسخه‌ی کلاسیک)، کمی طرفداران را به ناراحتی کشاند. عمده حرف این افراد، این بود که چرا شرکت کپکام تولید دیگر بازی‌های مطرح این شرکت مانند Dino Crisis یا نسخه‌ی Resident Evil Code: Veronica را آغاز نمی‌کند.

حال طبق گفته‌های یک منبع معتبر از داخل شرکت کپکام، به نظر می‌رسد که احتمال ساخت نسخه‌ی بازسازی Resident Evil Code: Veronica وجود دارد اما این کار به شرایطی نیاز دارد. او به این موضوع اشاره کرد که ساخت این بازی تنها در صورتی اتفاق می‌افتد که درخواست‌ها همچنان ادامه یابد. او می‌گوید بعد از فاش شدن اخبار Resident Evil 8 این استودیوی تصمیم دارد که پروژه‌ی جدیدی را شروع کرده و تیم تولید را به آن سمت منتقل کند.

منبعی که این خبر را لو داد، اشاره می‌کند که شرکت کپکام بر خلاف دیگر استودیو‌های بازیسازی شدیدا به درخواست‌ها و بازخورد‌های طرفداران اهمیت می‌دهد. بنابراین احتمال ساخته شدن نسخه‌ی بازسازی شده‌ی Resident Evil Code: Veronica مانند Resident Evil 2 و Resident Evil 3 زیاد است. این منبع می‌گوید:

در مرحله‌ی اول بذارید بگویم که اگر واقعا می‌خواهید Code Veronica بازسازی شود، پس بگذارید کپکام صدای شما را بشنود. بعد از این که بخش عمده‌ی تولید Resident Evil 8 به اتمام رسید، این شرکت قصد دارد که افراد را وارد یک مرحله‌ی دیگر کند. آن طور که من می‌دانم، کپکام به این حرف‌ها اهمیت می‌دهد و اینطور که پیداست، احتمالا بعد از اتمام Resident Evil 8، بازی Resident Evil Code: Veronica گزینه‌ی بعدی این شرکت برای توسعه باشد.

بازی Resident Evil Code: Veronica به صورت اورجینال در تاریخ ۲۰۰۰ میلادی برای کنسول Dreamcast منتشر شد. این بازی را یکی از بهتری‌ها در سری Resident Evil می‌دانند و از طرف منتقدان و طرفداران شدیدا با استقبال روبه‌رو شده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا