بازی Shadow of the Tomb Raider به‌زودی رایگان می‌شود

پیشنهادی که نباید از دست بدهید

بازی Shadow of the Tomb Raider به‌زودی رایگان می‌شود حمید توحیدلو ۰ ۰۴ شهریور ۱۴۰۱ اخبار بازی
بازی Shadow of the Tomb Raider

بازی مهیج Shadow of the Tomb Raider به همراه Submerged: Hidden Depths از هفته آینده برای مدت محدودی به صورت رایگان در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار می‌گیرد.

هفته پیش اپیک گیمز استور بازی Doom 64 را به طور رایگان در فروشگاه خود عرضه کرد. حال که فرصت دریافت بازی به پایان رسیده، این فروشگاه آثاری دیگری را به کاربران خود هدیه می‌دهد. همان‌طور که پیش‌تر گفته شده بود، این بار اثر Ring of Pain برای گیمرها در نظر گرفته شده که کاربران تا روز پنج‌شنبه، دهم شهریور (یکم سپتامبر) فرصت دارند تا بازی را به حساب کاربری خود اضافه کرده و برای همیشه از تجربه آن لذت ببرند.

در همین راستا، ساعاتی پیش فروشگاه اپیک گیمز لیست بازی‌های رایگان هفته آینده را منتشر کرد. بر این اساس، اولین بازی رایگان هفته آینده، Shadow of the Tomb Raider نام دارد. این بازی اکشن و ماجراجویی که استودیوی ایداس مونترال و کریستال داینامیکس وظیفه‌ ساخت آن را برعهده داشته‌اند، برای اولین بار در اواسط سال ۲۰۱۸ میلادی توسط شرکت اسکوئر انیکس راهی پلتفرم‌های هدف شد.

داستان بازی دو ماه بعد از اتفاقات نسخه قبلی مجموعه جریان دارد؛ جایی که لارا این بار به سراغ کشورهای آمریکای جنوبی رفته تا ماجراجویی جدید خود را آغاز کند. او در این مسیر باید از وقوع آخرالزمان قوم مایا جلوگیری کند که البته برای تحقق این هدف، ابتدا باید با نیروهای ترینتی به مبارزه بپردازد. گفتنی است که این عنوان پایانی بر سه گانه توم ریدر به شمار می‌رود. دقت داشته باشید که فروشگاه اپیک گیمز نسخه Definitive Edition بازی را به طور رایگان به کاربران خود هدیه می‌دهد که به لطف آن شما به تمام بسته‌های الحاقی بازی نیز دسترسی دارید.

دومین بازی رایگان این فروشگاه در هفته آتی به Submerged: Hidden معروف است. این اثر برای اولین بار در اواخر سال ۲۰۲۰ میلادی توسط استودیوی مستقل آپرکات گیمز منتشر شد. حوادث بازی در یک شهر مخروبه و غرق شده جریان دارد؛ جایی مملو از اسرار هیجان‌انگیز که توسط موجودات شیطانی تسخیره شده و شما باید با گشت و گذار در این شهر از راز و رمزهای عجیب و غریب آن‌ها پرده بردارید.

گفتنی است که بازی‌های مزبور از روز ۱۰ الی ۱۷ شهریور (۱ الی ۸ سپتامبر) به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز عرضه می‌شوند و شما در طول این یک هفته می‌توانید نسبت به دریافت آن‌ها اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه گذشته، در بازه‌ی زمانی مقرر با دریافت این عناوین برای همیشه می‌توانید از تجربه آن روی پلتفرم رایانه‌ شخصی خود لذت ببرید. ناگفته نماند که ارزش این پیشنهاد برابر با ۷۰ دلار است که بی‌شک دریافت این آثار خالی از لطف نخواهد بود.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی‌ پرطرفدار Shadow of the Tomb Raider از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه آن‌، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا