بازی Fallout: New Vegas در فروشگاه اپیک گیمز رایگان شد

برای اولین بار

نسخه رایگان بازی Fallout: New Vegas

نسخه رایگان بازی Fallout: New Vegas از همین حالا به مدت یک هفته در دسترس کاربران فروشگاه اپیک گیمز قرار گرفته است.

بازی رایگان این هفته فروشگاه اپیک گیمز، فال‌اوت نیو وگاس نام دارد. این بازی ماجراجویی برای نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی توسط استودیوی آبسیدین اینترتینمنت و شرکت بتزدا روانه بازار شد که با روایت داستان حمله اتمی کشور چین به ایالات متحده، شما را به جهان پسا آخرالزمانی می‌برد.

گفتنی است که این اثر از همین حالا تا ساعت ۱۸:۳۰ دقیقه پنج‌شنبه، ۱۱ خرداد ماه، به طور رایگان در اپیک گیمز استور عرضه شده و شما در طول این چند روز می‌توانید نسبت به دریافت آن اقدام کنید. دقت داشته باشید که مشابه همیشه، در بازه زمانی مقرر با دریافت این عنوان برای همیشه می‌توانید از تجربه آن روی پلتفرم رایانه‌ شخصی خود لذت ببرید.

بعد از این که مدت پیشنهاد دریافت رایگان این بازی‌ در فروشگاه اپیک گیمز به اتمام برسد، همان‌طور که انتظار می‌رود، بازیکنان میزبان یک اثر جدید و رایگان دیگر خواهند بود که البته هنوز اطلاعاتی از این عنوان در دست نیست. لازم به ذکر است که این بازی مرموز از روز یازدهم خرداد ماه به مدت یک هفته به صورت رایگان در دسترس کاربرها قرار خواهد گرفت.

در صورتی که آشنایی چندان زیادی با فروشگاه اپیک گیمز ندارید و در دریافت عناوین رایگان با مشکلات مختلفی روبه‌رو می‌شوید، پیشنهاد می‌کنم که مقاله‌ آموزشی راهنمای دریافت بازی رایگان از فروشگاه اپیک گیمز را در رسانه سرگرمی مطالعه کنید.

در پایان این خبر، فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را بعد از دریافت رایگان بازی‌ فال‌اوت نیو وگاس از فروشگاه اپیک گیمز و تجربه‌ آن، با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا