ماد جدید The Last of Us 2 بازیگر نقش شخصیت الی را با بلا رمزی عوض می‌کند!

بازیگر الی در بازی

ماد جدید The Last of Us 2 بازیگر نقش شخصیت الی را با بلا رمزی عوض می‌کند! سرگرمی ۷ ۱۹ دی ۱۴۰۱ اخبار بازی

یک سازنده ماد، چهره‌ی بلا رمزی (Bella Ramsey) بازیگر نقش شخصیت الی (Ellie) در سریال The Last of Us را در بازی The Last of Us Part II قرار می‌دهد.

چیزی تا پخش سریال تلوزیونی The Last of Us باقی نمانده و با اینکه این سریال، شباهت‌های بسیاری به بازی اصلی دارد، اما در برخی موارد مخصوصا انتخاب بازیگر‌ها، متفاوت ظاهر می‌شود. در این سریال شخصیت‌های اصلی داستان یعنی جوئل (Joel) و الی، توسط پدرو پاسکال (Pedro Pascal) و بلا رمزی نقش آفرینی می‌شوند. در حالی که در بازی اصلی، اشلی جانسون (ashley johnson) بازیگر نقش شخصیت الی بود و تروی بیکر (Troy Baker) هم در نقش جوئل ایفای نقش می‌کرد.

حالا جابجایی این نقش‌ها چه نتیجه‌ای خواهد داشت؟ یک ویدیوی ماد توسط Speclizer به ایده‌ی جای‌گذاری بلا رمزی به عنوان بازیگر نقش شخصیت الی در بازی The Last of Us Part II می‌پردازد. برخی از تصاویر این ماد را در پایین مشاهده می‌کنید.

ویدیوی جای‌گذاری چهره‌ی بلا رمزی بازیگر نقش شخصیت الی در سریال با شخصیت بازی

شاید برای‌تان سوال پیش بیاید که ساخت این ماد و جای‌گذاری چهره‌ها چگونه امکان پذیر است؟ ظاهرا بازی‌های سونی (Sony) از یک سیستم تقلب چهره استفاده می‌کنند. سازنده‌ی این ماد Vontadeh به خوبی با این سیستم آشنا است و حتی چهره‌های کریتوس (Kratos) و آترئوس (Atreus) از بازی God of War را در بازی The Last of Us Part II قرار داد.

فناوری تقلب چهره با گذر زمان بسیار پیچیده‌تر شده، طوری که امروزه بازی‌ها می‌توانند احساسات مختلف و پیچیده‌ی چهر‌ه‌ی شخصیت‌ها را به تصویر بکشند. فناوری موشن کپچر هم به لطف بازی‌هایی مانند The Last of Us و God of War بسیار همه‌گیر شده است. حال این فناوری‌ها علاوه بر یک پیشرفت بزرگ در صنعت بازی‌های ویدیویی، می‌توانند لحضاتی شاد را با ماد‌های مختلف برای ما به ارمغان بیاورند.

سریال The Last of Us در تاریخ 15 ژانویه (25 دی) از HBO به نمایش در می‌آید. به نظر شما بلا رمزی انتخاب مناسبی برای بازیگر نقش شخصیت الی محسوب می‌شود؟

5 4 آراء
امتیاز مطلب

guest

7 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا